Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top

Dwa warszawskie parki magazynowe sprzedane

Firmy Panattoni i Marvipol sprzedały dwa centra logistyczne w Warszawie spółce LaSalle Investment Management za około 30 mln euro. City Logistics Warsaw Airport I i City Logistics Warsaw II mają łącznie 25 tys. m kw.

City Logistics Warsaw Airport I to budynek o powierzchni 10 715 m kw. na ul. Szyszkowej w pobliżu węzła Opacz łączącego trasy ekspresowe S2 oraz S8. Obiekt znajduje się 6 km od Lotniska Chopina i 9 km od centrum. Podzielony jest na moduły, z których najmniejsze mają 1,6 tys. m kw.

City Logistics Warsaw II to budynek o powierzchni 13,8 tys. m kw. przy ul. Odlewniczej na Białołęce, w pobliżu Trasy Toruńskiej (S8), w centrum industrialno-usługowego Annopola. Oferuje moduły około 1 tys. m kw. Budynek w pełni wynajęto jeszcze przed jego ukończeniem, które nastąpiło w lipcu 2019 roku. Wśród najemców są firmy z sektora transportu, spedycji i logistyki (TSL) oraz produkcyjnego.

Ze względu na położenie w administracyjnych granicach Warszawy parki wykorzystywane mogą być nie tylko jako zaplecze operacji logistycznych, ale także na lokalizację siedzib firm czy firmowych showroomów.

Panattoni dotychczas zbudowało w Warszawie trzy centra pod szyldem City Logistics. Są to City Logistics Warsaw Airport, City Logistics Warsaw I and City Logistics Warsaw II. Oprócz tego deweloper zbudował także dwa podobne obiekty w Łódzi (City Logistics Łódź I i II) i jeden we Wrocławiu (City Logistics Wrocław I).

Osoba kontaktowa
Kamil Szymański

Kamil Szymański

Head of Industrial Agency
e-mail: kamil.szymanski@savills.pl
tel.: +48 785 504 691

Osoba kontaktowa
Ewa Ciołek

Ewa Ciołek

Consultant
e-mail: ewa.ciolek@savills.pl
tel.: +48 666 363 292