Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top

Panattoni podpisuje umowę z Tatuum w Łodzi

KAN Sp. z o.o., właściciel polskiej marki modowej Tatuum, wynajęła 10 150 m kw. w kompleksie logistycznym Panattoni Central European Logistics Hub w Łodzi. Najemca planuje wprowadzić się do nowego obiektu w połowie sierpnia. Przestrzeń będzie wykorzystywana na potrzeby centrum dystrybucyjnego obsługującego rynki europejskie. Umowa obejmuje także 450 m kw. powierzchni biurowej.

Sieć zdecydowała się skonsolidować dotychczasową powierzchnię magazynową w łódzkim centrum, aby wykorzystać efekt skali i usprawnić procesy logistyczne. Z nowej lokalizacji najemca zamierza dostarczać produkty do ponad stu salonów w Polsce i Europie, a także realizować zamówienia ze sklepu internetowego.

Firma KAN została założona w 1995 roku w Łodzi. Pierwszy sklep Tatuum otworzyła w tym samym mieście w 1999 roku. Sieć jest już obecna w kilku krajach europejskich – w Rosji, Czechach, na Litwie i na Ukrainie.

Panattoni Central European Logistics Hub to budowany przez firmę Panattoni kompleks logistyczny, który docelowo będzie mieć powierzchnię 600 tys. m kw. Obiekt znajduje się jest przy ul. Jędrzejowskiej w Łodzi, przy autostradzie A1. Hub oddalony jest 30 km od węzła Łódź Północ, który stanowi skrzyżowanie autostrad A1 i A2. W ramach inwestycji powstało dotychczas 370 tys. m kw., a kolejne 40 tys. m kw. jest w realizacji. Wśród najemców są m.in.: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, Media Expert oraz Smyk.

Jeśli szukasz powierzchni magazynowych w najpopularniejszy w Polsce lokalizacjach, takich jak Warszawa, Łódź, Poznań, Katowice, Sosnowiec, Tychy, Chorzów, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Sosnowiec, Szczecin, skontaktuj się z Savills.

Osoba kontaktowa
Kamil Szymański

Kamil Szymański

Head of Industrial Agency
e-mail: kamil.szymanski@savills.pl
tel.: +48 785 504 691

Osoba kontaktowa
Aneta Kaszowicz – Pająk

Aneta Kaszowicz-Pająk

Consultant
e-mail: aneta.kaszowicz-pajak@savills.pl
tel.: +48 507 842 014