Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Skonfiguruj swój magazyn
Skonfiguruj swój magazyn

Skonfiguruj swój magazyn

Zastanawiasz się, czy obiekt, który wynajmujesz jest odpowiedni dla skali Twojej działalności? Chcesz efektywniej wykorzystywać magazyn oraz zoptymalizować powierzchnię biurowo-socjalną? Wypełnij poniższy formularz, a przeanalizujemy Twoją sytuację i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Możesz również bezpośrednio skontaktować się z naszym doradcą:

Kamil Szymański

Head of Industrial Agency
e-mail: kamil.szymanski@savills.pl
tel.: +48 785 504 691