city, park name, operator name

Inwestorzy zazwyczaj skupiają się na stolicy Trójmiasta, czyli Gdańsku, zapominając o tym, jak wiele oferuje jego sąsiedztwo. Tymczasem Gdynia jest niezwykle atrakcyjnym miejscem na wszelkiego rodzaju inwestycje magazynowe. W czerwcu 2019 r. wystartowała bowiem inwestycja, realizowana przez firmę Panattoni Europe – lidera w branży magazynowej. Nowy magazyn w Gdyni, noszący nazwę Panattoni Park Tricity North obejmuje 45 tysięcy metrów kwadratowych. Jej wielkość nie jest jednak najważniejszym atutem. Istotne jest to, że obiekt spełnia wymogi certyfikatu BREEAM. Z pewnością ta inwestycja to dobry krok w stronę rozwoju Gdyni jako jednego z bardziej istotnych punktów na magazynowej mapie Polski.

Wynajmij od nas magazyn w Gdyni

Warto zresztą podkreślić, że Trójmiasto jest świetnie skomunikowane, nie tylko z polskimi, ale i zagranicznymi miastami. Dzięki temu magazyn w Gdyni stanowi idealną lokalizację. Drogą lądową można się swobodnie przemieścić na południe Polski po autostradzie A1. Z kolei poprzez autostradę A1 można dostać się na autostradę A2, skąd prosta droga do Berlina, Poznania i Warszawy. Dzięki drodze morskiej Gdynia posiada natomiast nieograniczone możliwości. To połączenie czyni ją atrakcyjną dla przedsiębiorstw powiązanych z Niemcami, Finlandią, Danią, Norwegią, Szwecją i innymi państwami mieszczącymi się w sąsiedztwie basenu Morza Bałtyckiego. Gdynia to istotny ośrodek dla gospodarki i transportu, miejsce z dużym potencjałem, dlatego warto zainwestować w magazyn w Gdyni!

Hale i magazyny na wynajem w Gdyni

Pomorze to doskonałe miejsce do założenia nowoczesnej, doskonale zaopatrzonej bazy logistycznej. Każdy magazyn w Gdyni z oferty warehausemarket.pl może poszczycić się zaawansowaną infrastrukturą, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagającego najemcy. Magazyny do wynajęcia w Gdyni, które u nas znajdziesz, wyróżniają się licznymi udogodnieniami. Hale zlokalizowane są w obrębie gdyńskiej sieci komunikacji miejskiej oraz maksymalnie kilka kilometrów od autostrady. Położenie w pobliżu lotniska oraz stacji kolejowej to kolejna zaleta naszych magazynów w Gdyni. W trosce o bezpieczeństwo pracowników budynki zostały wyposażone w system tryskaczy, monitoring oraz całodobową ochronę. Komfort pracy zwiększają rozbudowane parkingi – dostępne zarówno dla samochodów osobowych, jak i ciężarówek. Nasze magazyny na wynajem w Gdyni w swoim standardzie oferują wszystkie niezbędne media w tym ogrzewanie, oświetlenie oraz internet. Połączenie praktycznych rozwiązań i nowoczesnych instalacji sprawia, że nasze hale pozwalają stworzyć całkowicie bezpieczne i komfortowe środowisko pracy.

Poznaj naszą ofertę gdyńskich magazynów do wynajęcia!

Przeglądając naszą ofertę, możesz trafić zarówno na magazyn w Gdyni, Rumii, jak i w Kielnie. Poszczególne moduły chociażby parku Panattoni czy 7R City Flex można dostosować do indywidualnych potrzeb oraz preferencji najemcy. Hale są przystosowane do składowania, lekkiej produkcji, a także pracy biurowej. Nieocenionym atutem naszych magazynów w Gdyni jest ich uniwersalność. Zapewniają przestrzeń użytkową zarówno dla większych, jak i mniejszych firm. Dynamiczny rozwój pomorskiej infrastruktury przyciąga inwestorów nie tylko z naszego kraju, ale także ze Skandynawii czy Europy Zachodniej. Wybierając magazyn z oferty warehausemarket.pl, możesz więc zapoczątkować łańcuch dostaw do krajów nadbałtyckich. Brzmi interesująco? Zachęcamy do obejrzenia naszych wyjątkowych obiektów – zarówno w samej Gdyni, jak i okolicy!