city, park name, operator name

Lublin stanowi największe miasto i jednocześnie stolicę województwa lubelskiego. To jeden z największych ośrodków gospodarczych położonych we wschodniej Polsce. Tamtejszy rynek magazynowy należy do mniejszych, ale intensywnie się rozwijających. Magazyny w Lublinie kuszą inwestorów atrakcyjnymi cenami oraz lokalizacją. W rejonie Lublina działa podstrefa Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Zlokalizowana jest w południowo-wschodniej części miasta w pobliżu obwodnicy Lublina i portu lotniczego. Dzięki temu Lublin oferuje dobrą komunikację z innymi częściami Polski.

Wybierz nasze magazyny w Lublinie!

Transport lądowy możliwy jest za pośrednictwem 7 dróg ponadpowiatowych, które przecinają miasto. Dodatkowo warto wskazać na to, że wciąż prowadzonych jest wiele inwestycji drogowych, które mają ułatwić i usprawnić komunikację w tym regionie. Co więcej, w ciągu najbliższych kilku lat powierzchnia magazynowa znacząco się zwiększy. Należy też podkreślić, że na wschodzie Polski obowiązują znacznie niższe ceny niż na jej zachodzie oraz w województwie mazowieckim. To czyni Lublin jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem dla rozmaitych inwestycji. Biorąc pod uwagę coraz większe zacieśnianie się więzi gospodarczych między Polską a Ukrainą, Lublin z pewnością stanowi dobrą bazę wypadową i świetne połączenie wschodu z zachodem. To region z dużym potencjałem, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą magazynów w Lublinie dostępną na stronie Warehousemarket.pl!

Magazyny i hale na wynajem na Lubelszczyźnie

Lubelszczyzna to doskonały region na wynajem magazynów. Lublin jest kluczowym miastem wielu szlaków handlowych. Położenie w pobliżu autostrady, lotniska oraz stacji kolejowej ułatwia komunikację nie tylko z innymi aglomeracjami na terenie naszego kraju, ale również z metropoliami na wschodzie Europy. Magazyny w Lublinie, które znajdziesz w ofercie warehousemarket.pl, to nowoczesne obiekty, przystosowane do aktualnych wyzwań handlowych. Zaprojektowano je z myślą o maksymalnej optymalizacji warunków pracy – pomogą Ci stworzyć komfortową i bezpieczną przestrzeń. Hale znajdują się w obrębie rozbudowanej komunikacji miejskiej, co z pewnością docenią Twoi przyszli pracownicy. Teren każdej posesji zabezpieczony jest przez system monitoringu oraz całodobową ochronę. Magazyny do wynajęcia w Lublinie zostały wyposażone w parkingi dla samochodów osobowych oraz ciężarówek, a także place manewrowe. Instalacja tryskaczy ESFR, klapy dymowe czy świetliki są elementami standardowej infrastruktury każdego z magazynów w Lublinie.

Oferty magazynów do wynajęcia w Lublinie

Magazyny w Lublinie, które znajdziesz w naszej ofercie, mają do zaoferowania ponad 200 000 m2 powierzchni użytkowej. Bogata oferta hal przemysłowych odzwierciedla silnie rozwijający się rynek tego regionu. Największy magazyn do wynajęcia w Lublinie – park Panattoni – to 70 000 m2 przestrzeni rozdzielonej na 3 budynki najwyższej klasy. Zaletą naszych magazynów w Lublinie jest możliwość dostosowania poszczególnych elementów wyposażenia do potrzeb najemcy. Obiekty są przygotowane zarówno do wymagań lekkiej produkcji, jak i składowania. Na wynajem przeznaczone są również sektory biurowe, a także miejsca na zaplecze socjalne. Masz w głowie konkretną wizję tego, jak powinna wyglądać baza logistyczna Twojej firmy? Perspektywa elastycznej aranżacji każdego z magazynów z pewnością przypadnie Ci do gustu. Co więcej, wiele naszych obiektów oferuje możliwość rozbudowy (np. MLP Lublin czy Park Panattoni II). Magazyn możesz więc modernizować wraz z rozwojem Twojej firmy. Skonsultuj się z jednym z doświadczonych doradców i wybierz nowoczesne hale z naszej oferty!