city, park name, operator name

Kraków to nie tylko duży ośrodek historyczny, kulturalny i oświatowy, ale również dobra lokalizacja dla rozmaitych inwestycji, dzięki czemu posiada bogatą ofertę powierzchni magazynowych na wynajem. Kraków posiada różne oblicza. Z jednej strony to centrum kultury, nauki i sztuki. Każdego roku do tego miasta przyjeżdżają miliony turystów, zaciekawionych polską historią. Poza tym w Krakowie działa aż 21 szkół wyższych. Natomiast z drugiej strony to drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i ważny ośrodek gospodarczy, który posiada ogromny potencjał. W rejonie Krakowa funkcjonuje Specjalna Strefa Ekonomiczna – Krakowski Park Technologiczny, która obejmuje mniej więcej 950 hektarów powierzchni.

Postaw na sprawdzone magazyny w Krakowie

W naszej ofercie znajdziesz magazyny w Krakowie, które są częścią tej Strefy. Kraków znajduje się również w dość atrakcyjnym położeniu. Ma bezpośrednie połączenie z autostradą A4, dzięki czemu łatwo się z niego przemieścić zarówno na wschód, jak i zachód Polski. Przez Kraków przebiega też 6 różnych dróg ponadpowiatowych i aż 26 linii kolejowych, przez co ułatwiony staje się transport również w inne rejony Polski. Co ważne, Kraków wykazuje ogromny potencjał, ponieważ na etapie planowania i częściowo w realizacji znajduje się ponad 80 kilometrów nowych dróg. Póki co miasto Kraków oferuje też korzystne ceny czynszów najmu. Magazyny w Krakowie są z pewnością godne polecenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą magazynów w Krakowie na Warehousemarket.pl!

Klimatyzowane hale magazynowe w Krakowie i okolicy

Magazyny w Krakowie, które znajdziesz w ofercie warehousemarket.pl to nowoczesne hale, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego najemcy. Przestrzenie zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie zoptymalizować warunki pracy. Rozbudowana infrastruktura magazynów w Krakowie obejmuje parkingi dla samochodów osobowych oraz ciężarówek, a także place manewrowe. Klimatyzacja, monitoring oraz całodobowa ochrona to standard każdego z przeznaczonych na wynajem magazynów. Kraków to doskonałe miejsce, jeżeli zależy Ci na odnalezieniu hali, która pomoże Ci stworzyć bezpieczne i komfortowe warunki pracy. Lokalizacja blisko centrum miasta to kolejna zaleta, która wyróżnia nasze magazyny na wynajem. Kraków wyróżnia się rozbudowaną siecią transportu miejskiego. Do każdego obiektu można z łatwością dostać się za pomocą autobusu MPK lub autem, co docenią Twoi pracownicy. Moduły zaprojektowane z myślą o dopasowaniu do potrzeb najemcy to kolejna wyjątkowa cecha każdego magazynu w Krakowie. Wiele obiektów możesz częściowo lub w całości przekształcić na powierzchnię przeznaczoną do składowania bądź lekkiej produkcji.

Duży wybór magazynów do wynajęcia w Małopolsce

Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie pojawiły się zarówno magazyny w Krakowie, jak i jego okolicach. Szukasz obiektu w ścisłym centrum miasta? Centrum Logistyczne II to magazyn w Krakowie składający się z sekcji biurowej oraz przeznaczonej do składowania. Potrzebujesz naprawdę dużej przestrzeni? GLP Kraków Logistic Centre to park logistyczny, który ma do zaoferowania ponad 175 000 metrów kwadratowych. Twojej uwadze polecamy również parki Panattoni znajdujące się w Skawinie – niecałe 20 kilometrów od centrum regionu. Liszki, Olkusz czy Brzesko to kolejne ważne punkty na handlowej mapie Małopolski, w których znajdziesz magazyn do wynajęcia. Kraków i jego okolice to stale rozwijający się rejon. Już teraz na tym obszarze planowane są kolejne modernizacje i inwestycje. Postaw postawić na magazyn w Krakowie z możliwością dalszej rozbudowy. Wybierz sprawdzone hale magazynowe z naszej oferty – najlepsze w regionie!