Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top

Amazon coraz większy w Łodzi

Amazon zamierza rozbudować swoje centrum w Łodzi. Wcześniej firma zapowiedziała otwarcie w sierpniu tego roku obiektu o powierzchni 40 tys. m kw. – teraz informuje, że centrum zostanie powiększone o dalsze 33 tys. m kw.  Pozwoli to stworzyć 500 nowych miejsc pracy w ciągu najbliższego roku, oprócz ponad 100 stanowisk, które wcześniej zapowiadał Amazon. W sumie w regionie łódzkim potentat branży e-commerce zatrudniać będzie 1,3 tys. osób, w tym 700 pracowników w Pawlikowicach, gdzie otworzył centrum jesienią ubiegłego roku. Te inwestycje są odpowiedzią na rosnący popyt w Europie i znacznie wzmocnią obecność firmy w centralnym regionie Polski. Amazon już rozpoczął rekrutację na szereg nowo utworzonych stanowisk, w tym dla inżynierów, specjalistów HR i IT, specjalistów BHP i finansów oraz kierowników operacyjnych.

Amazon rozpoczął inwestycje w Polsce w 2014 roku i od tamtego czasu stworzył 16 tys. miejsc pracy oraz zainwestował ponad 14 mld zł. Firma posiada centra w Sadach koło Poznania, Sosnowcu, Kołbaskowie koło Szczecina i Okmianach koło Bolesławca. Ma także dwa centra w Bielanach Wrocławskich, na południe od Wrocławia, a w lutym tego roku otworzyła największe swoje centrum o powierzchni 210 tys. m kw. w Gliwicach. Obiekt zbudowany przez firmę Panattoni jest własnością Savills Investment Management.

Oprócz centrów logistyki e-commerce Amazon posiada także centrum rozwoju technologii w Gdańsku oraz centrum usług internetowych Amazon Web Services w Warszawie. Według Amerykańskiej Izby Handlowej Amazon jest dziś największym pracodawcą ze Stanów Zjednoczonych w Polsce i trzecim co do wielkości amerykańskim inwestorem.

Osoba kontaktowa
Kamil Szymański

Kamil Szymański

Head of Industrial Agency
e-mail: kamil.szymanski@savills.pl
tel.: +48 785 504 691