miasto, nazwa parku, nazwa operatora

Katowice, chociaż są stolicą Górnego Śląska, nie stanowią największego ośrodka magazynowego na tym terenie. Dużo większą koncentrację powierzchni magazynowych można zaobserwować w okolicy Gliwic, Sosnowca oraz Tych. Niewątpliwie jednak Katowice mają wiele do zaoferowania. Specjaliści z Działu Powierzchni Magazynowych Savills już dawno zauważyli potencjał tego miasta, dlatego na stronie Warehousmarket.pl znajdziecie ofertę nowoczesnych i funkcjonalnych magazynów w Katowicach. Dlaczego warto zainwestować w magazyn w Katowicach? Województwo śląskie zajmuje obecnie drugie miejsce w Polsce pod względem wysokości regionalnego PKB. To czyni go jednym z największych ośrodków gospodarczych w Polsce. Samo miasto Katowice istotne jest nie tylko pod kątem gospodarczym, ale również społeczno-kulturalnym. To jeden z ważniejszych ośrodków akademickich w Polsce. Zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim uczelnie techniczne. Dodatkowo w obrębie Katowic (i nie tylko) funkcjonuje Specjalna Strefa Ekonomiczna, obejmująca powierzchnię około 3,6 tysięcy hektarów. Co ciekawe, w 2017 roku uznano ją (już po raz kolejny) za najlepszą sferę inwestycji w Europie.

Magazyn w Katowicach? Sprawdź ofertę warehousemarket.pl!

Katowice są atrakcyjne przede wszystkim ze względu na swoje położenie. Przez województwo śląskie przebiegają bowiem aż dwie główne polskie autostrady (A1 i A4) oraz trzy drogi ekspresowe i kilka innych dróg krajowych. W konsekwencji łatwo jest się przemieścić z Katowic praktycznie w każde miejsce w Polsce. Poza tym, infrastruktura drogowa ciągle się rozwija, stąd szansa, że w kolejnych latach Katowice zainteresują jeszcze więcej inwestorów. Magazyny w Katowicach oferują nowoczesne, świetnie zorganizowane przestrzenie. Dodatkowo magazyn w Katowicach można wynająć w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do obejrzenia obiektów dostępnych w tej lokalizacji!

Postaw na magazyny w najlepszych lokalizacjach w Katowicach!

Mocną stroną naszych magazynów w Katowicach są ich znakomite lokalizacje. Każdy z obiektów oddalony jest od centrum miasta o zaledwie kilka kilometrów. Docenią to nie tylko przyszli inwestorzy, ale także pracownicy. Ulica Krakowska oraz Karolinki, na której znajdują się nasze magazyny – Katowice 7R Park I oraz 7R Park II – należą do rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej. Oba te obiekty oferują ponad 40 000 metrów kwadratowych. Korzystając z miejskiego MPK, można dotrzeć również do Górnośląskiego Parku Przemysłowego, który mieści się przy ulicy Konduktorskiej. Ten magazyn w Katowicach oferuje prawie 15 000 metrów kwadratowych, a także segmenty biurowe oraz socjalne. Lokalizacja w pobliżu lotniska lub stacji kolejowej to dodatkowy atut dobrego magazynu w Katowicach. To, a także rozbudowana infrastruktura czy bliskie sąsiedztwo najważniejszych szlaków handlowych to zdecydowanie największe zalety wyróżniające każdy nasz magazyn do wynajęcia. Katowice oraz inne miejscowości Górnego Śląska to doskonałe miejsce na bazę logistyczną. Odwiedź jeden z naszych obiektów i przekonaj się o tym!

Poznaj naszą ofertę hal i magazynów do wynajęcia na terenie Katowic!

Obiekty do wynajęcia, które znajdziesz na warehousemarket.pl to ciekawie zaprojektowane, nowoczesne magazyny. Katowice jest regionem wielu inwestycji, dlatego dopilnowaliśmy, aby każde centrum logistyczne z naszej oferty spełniało wymagania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Każdy nasz magazyn w Katowicach został wyposażony w parking dla samochodów osobowych oraz ciężarówek, a także plac manewrowy. Możliwość dopasowania poszczególnych modułów do preferencji najemcy to kolejna zaleta naszych magazynów. Katowice to główny ośrodek handlu na Górnym Śląsku. Świadomi zróżnicowanych potrzeb naszych klientów zadbaliśmy o to, aby nasze hale przemysłowe były łatwe do modernizacji i przekształcania. Instalacja tryskaczy typu ESFR, monitoring oraz całodobowa ochrona gwarantują komfort i bezpieczeństwo pracy we wszystkich magazynach. Katowice to także region, w którym przedsiębiorcy coraz chętniej korzystają z systemu paneli fotowoltaicznych – znajdziesz je chociażby na terenie obiektu 7R City Flex. Co jeszcze może Cię pozytywnie zaskoczyć, jeśli zdecydujesz się tu na wynajem magazynu? Katowice mają wiele obiektów objętych certyfikatem BREEAM, który klasyfikuje budynki pod względem oddziaływania na środowisko. Postaw na nowoczesne obiekty na terenie Śląska. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!