miasto, nazwa parku, nazwa operatora

Położenie Trójmiasta umożliwia inwestorom dodatkowy sposób przewożenia towarów – drogą morską. To z kolei czyni go wyjątkowym ośrodkiem na magazynowej mapie Polski. Na stronie Warehousemarket.pl znajdziecie magazyny na wynajem również w tej lokalizacji. Proponujemy nowoczesne magazyny w Gdańsku, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym inwestorom. Czy warto postawić na magazyn w Gdańsku? Całe województwo pomorskie zajmuje dopiero siódme miejsce w Polsce pod względem wysokości regionalnego PKB. Tego ośrodka nie można jednak pomijać i go lekceważyć, ponieważ ma wiele do zaoferowania. Gdańsk stanowi nie tylko centrum całej aglomeracji Trójmiasta, ale również jego stolicę. W jego obrębie oraz okolicach funkcjonuje Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, która oferuje inwestorom wiele korzyści. Strefa ta stawia przede wszystkim na rozwój nowych technologii, ale nie jest to jej jedyne pole działania. Na szczególną uwagę zasługuje projekt stoczniowy o nazwie Gdański Park Naukowo-Technologiczny.

Magazyn w Gdańsku w najlepszej lokalizacji

Wynajęcie magazynu w Gdańsku sprzyja zatem wielu branżom, również tym, związanym z nowymi technologiami. Całe Trójmiasto ma do zaoferowania ponad 700 hektarów powierzchni inwestycyjnych. Magazyny w Gdańsku mogą być bardzo atrakcyjne dla inwestorów, ponieważ położone są w dobrym punkcie kraju. Gdańsk ma swobodny dostęp do autostrady A1, która łączy Trójmiasto z Łodzią i z Polską Centralną. Z kolei stamtąd łatwo przemieścić się na wschód i zachód Polski, dzięki autostradzie A4. Wielkie możliwości oferuje droga morska. Dzięki niej Gdańsk przyciąga nie tylko krajowych, ale i zagranicznych inwestorów – z Finlandii, Szwecji, Norwegii, Danii, Niemiec i wielu innych krajów europejskich. Zapraszamy do zapoznania się z obiektami dostępnymi w lokalizacji Gdańsk na Warehousemarket.pl

Nasze magazyny i hale na wynajem w Gdańsku

Każdy magazyn w Gdańsku, który znajdziesz w ofercie warehousemarket.pl został zaprojektowany w oparciu o najnowsze technologie. Zamontowane w nich instalacje mają za zadanie tworzyć bezpieczne i komfortowe środowisko pracy. Zarówno zespół parków Panattoni, Pomorskie Centrum Logistyczne, jak i 7R Park Gdańsk II oferują parking dla samochodów osobowych oraz ciężarówek. Zaletą naszych magazynów w Gdańsku są również monitoring, całodobowa ochrona, tryskacze oraz hydranty przeciwpożarowe. Dlaczego jeszcze warto zainteresować się magazynami w Gdańsku z oferty warehousemarket.pl? Najemca może wykorzystać je zarówno do składowania, jak i lekkiej produkcji. Obecność modułów biurowych czy zaplecza socjalnego to kolejne udogodnienia, które wyróżniają każdy nasz magazyn do wynajęcia. Gdańsk to silnie rozwijający się region – z tego względu wiele naszych obiektów oferuje możliwość rozbudowy i dalszej modernizacji.

Szeroki wybór magazynów w Gdańsku

Pierwszym krokiem do stworzenia prężnie działającej logistyki w firmie jest wynajem magazynu – Gdańsk ma do zaoferowania kilkanaście nowoczesnych, doskonale wyposażonych hal magazynowych. Największy magazyn w Gdańsku – Mapletree Park – to ponad 90 000 metrów kwadratowych użytkowej powierzchni. Na mapie Trójmiasta znajdziesz również małe magazyny do wynajęcia. Gdańsk, Pruszcz Gdański, Elbląg czy Kowale to miejscowości, które zlokalizowane są w pobliżu najważniejszych szlaków handlowych. Hale znajdujące się na tym terenie wyróżnia bliskie sąsiedztwo lotniska oraz stacji kolejowej, a także łatwy dostęp do lokalnej komunikacji miejskiej. Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie pojawiły się magazyny w Gdańsku dostosowane do pracy z produktami różnych kategorii. Wysoki standard oraz znakomita lokalizacja przyciągają uwagę właścicieli zarówno mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw. Postaw na świetnie wyposażone hale magazynowe z naszej oferty – zaprojektowane z dbałością o komfort i bezpieczeństwo pracowników!