miasto, nazwa parku, nazwa operatora

Wiele osób kojarzy Górny Śląsk wyłącznie z Katowicami, ewentualnie również z Gliwicami. Tymczasem jednym z większych ośrodków magazynowych w tym rejonie są również Tychy. Dlaczego stały się tak ważnym punktem Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego? To właśnie w Tychach, a także Gliwicach i Sosnowcu funkcjonuje największa koncentracja powierzchni magazynowych w rejonie Górnego Śląska. Miasto od dłuższego czasu odnotowuje stabilny rozwój. Przez to coraz więcej inwestorów interesuje się tym terenem. Już od pewnego czasu Dział Powierzchni Magazynowych Savills udostępnia przedsiębiorcom ofertę magazynów w Tychach na stronie Warehousemarket.pl. Dodatkowo miasto uzyskało wysokie miejsce w rankingu "Miast Przyszłości", stworzonym przez brytyjski magazyn The Financial Times.

Magazyn w Tychach - poznaj naszą propozycję!

Tychy oferują ogromny potencjał ekonomiczny, a także dobrą komunikację. Warto bowiem zaznaczyć, że z tego miasta łatwo można dostać się na autostradę A4, co oferuje swobodne połączenie zarówno ze wschodnią, jak i zachodnią częścią Polski. Dojazd do Wrocławia zajmuje jedynie 2,5 godziny. Podobnie wygląda droga do Rzeszowa. Z kolei dzięki autostradzie A1, Tychy gwarantują dobrą komunikację z naszymi południowymi sąsiadami – Czechami, a w przyszłości również z Gdańskiem. Ze względu na wskazane wyżej właściwości miasta – atrakcyjną lokalizację i potencjał ekonomiczny – Tychami coraz częściej interesują się inwestorzy z różnych stron świata. Magazyn w Tychach wydaje się świetnym rozwiązaniem dla wielu firm, działających w różnorodnych branżach. Niezależnie od poziomu zapotrzebowania na powierzchnie magazynowe, w tym mieście z pewnością każde przedsiębiorstwo znajdzie odpowiednią przestrzeń dla siebie.

Hale i magazyny na wynajem w Tychach

Szukasz nowoczesnej hali przemysłowej na południu Polski? Oferowane przez nas magazyny do wynajęcia w Tychach to świetny wybór nie tylko ze względu na świetną lokalizację, ale również doskonałe zaplecze techniczne. Każdy magazyn w Tychach został wyposażony w system licznych udogodnień. Pozwoli Ci stworzyć komfortowe i bezpieczne środowisko pracy. Na terenie wszystkich obiektów znajdują się rozbudowane parkingi dla samochodów osobowych oraz ciężarówek. Magazyny w Tychach mają też zaawansowane systemy ochrony przeciwpożarowej, takie jak tryskacze EFSR czy klapy dymowe. Bezpieczeństwo gwarantuje całodobowa ochrona oraz monitoring. Kadra pracownicza z łatwością dostanie się na teren magazynu za pomocą komunikacji miejskiej. Lokalizacje blisko centrum miasta docenią także przyszli inwestorzy. Hale dostępne na warehousemarket.pl znajdują się również w pobliżu stacji kolejowej, co zdecydowanie ułatwia komunikację z pozostałymi aglomeracjami na terenie województwa.

Sprawdź naszą ofertę magazynów w Tychach!

Decydując się na wynajem magazynu w Tychach, możesz wybierać spośród parków (SERGO Industrial, Promont czy Logistic Park) o naprawdę dużej powierzchni. Ten ostatni oferuje ponad 90 000 m2 powierzchni użytkowej. Dajemy Ci gwarancję, że każdy nasz magazyn w Tychach sprosta wyzwaniom Twojej firmy – zarówno tej dopiero rozwijającej skrzydła, jak i rozbudowanym przedsiębiorstwom. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby z łatwością przystosować je do indywidualnych potrzeb najemcy. Każdy z obiektów możesz wykorzystać zarówno do składowania, jak i lekkiej produkcji. Rozbudowana infrastruktura magazynów obejmuje również przestrzeń biurową oraz zaplecze socjalne. Hale dostępne w naszej ofercie spełnią oczekiwania nawet najbardziej krytycznych najemców – niezależnie od branży czy kategorii usług. Postaw na nowoczesne magazyny w doskonałej lokalizacji, perfekcyjnie przystosowane do aktualnych handlowych wyzwań! Skontaktuj się z doradcą!