Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Strona Główna / Usługi

Industrial Services Hub


Wszystko czego potrzebują najemcy, inwestorzy i deweloperzy nieruchomości magazynowych w jednym miejscu w formie kompleksowej usługi.
Nasza zintegrowana usługa dedykowana sektorowi magazynowemu działa w oparciu o współpracę kilku linii biznesowych, zapewniając kompleksowe
wsparcie z zakresu wynajmu powierzchni, kupna i sprzedaży aktywów, zarządzania, a także doradztwo budowlane i projektowe.

Industrial Services Hub w naturalny sposób podkreśla wyróżniki Savills – umiejętność odpowiadania na potrzeby rynku oraz dostarczania szytej na miarę, kompleksowej oferty w przyjaznej i prostej dla klienta formie.

Na czele Industrial Services Hub stoi Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, ceniona ekspertka z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości i
logistyki. W tej roli blisko współpracuje z Johnem Palmerem, dyrektorem zespołu doradztwa inwestycyjnego dla sektora magazynowego.
Fundamentem dla stworzenia Industrial Services Hub jest wiodąca pozycja Savills w dostarczaniu zaawansowanych usług doradczych typu forward
funding.

Poznaj nasze poszczególne usługi poniżej:

Skontaktuj się z naszymi doradcami:

Katarzyna Pyś-Fabiańczyk

Industrial Services Hub

e-mail: katarzyna.pys-fabianczyk@savills.pl

tel.: +48 604 169 569

John Palmer

John Palmer

Industrial Services Hub

e-mail: john.palmer@savills.pl

tel.: +48 501 203 821