miasto, nazwa parku, nazwa operatora

Wielkopolska od dawna stanowi jedną z najbardziej atrakcyjnych przestrzeni magazynowych – nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Wiele czynników powoduje, że może cieszyć się tym mianem. Specjaliści z Działu Powierzchni Magazynowych Savills już dawno temu zauważyli potencjał tego regionu, dlatego chętnie oferują swoim Klientom magazyny do wynajęcia w Poznaniu . Wielkopolska to silny gracz na rynku inwestycji magazynowych. Swoją wysoką pozycję zawdzięcza między innymi rozbudowanej sieci dróg. Poznań, czyli stolica regionu, leży w idealnym miejscu, bo przy autostradzie A2, a dodatkowo w połowie drogi pomiędzy europejskimi stolicami – Berlinem i Warszawą. Dodatkowo od dłuższego czasu prowadzona jest inwestycja, mająca powiększyć i zmodernizować trasę S5, łączącą Poznań z Wrocławiem. Dzięki temu, magazyny w Poznaniu będą cieszyły się wkrótce jeszcze większym zainteresowaniem inwestorów.

Znajdź najlepszy magazyn w Poznaniu

Już dzisiaj czas przejazdu pomiędzy tymi miastami oscyluje w granicach 2,5 godziny. Poznań przyciąga nie tylko polskie firmy, ale i międzynarodowe koncerny. Zachęca przede wszystkim dobrą infrastrukturą, a także korzystnymi cenami (niski jest zarówno czynsz, jak i koszty pracy) – dużo niższymi niż na zachodzie Europy. W okolicach Poznania można z powodzeniem znaleźć powierzchnie magazynowe, sięgające nawet ponad 100000 metrów kwadratowych powierzchni. Wielkopolska oferuje nowoczesne magazyny – zarówno w Poznaniu, jak i również w innych częściach województwa wielkopolskiego. Zachęcamy do zapoznania się z obiektami dostępnymi na stronie warehousemarket.pl!

Poznaj nasze hale magazynowe w Poznaniu i okolicy

W okolicach Poznania mamy do zaoferowania 27 obiektów, wybudowanych w najwyższym standardzie. W otoczeniu centrum miasta dostępne są 4 nieruchomości. Największa — magazyn Poznań III Logistic Centre — zapewnia ponad 80000m² powierzchni do zagospodarowania. Na rynku magazynów w Poznaniu istotną rolę pełni również zespół parków Panattoni. Jest to 11 obiektów rozmieszczonych w miejscowościach takich jak Gądki, Komorniki czy Swadzim, które leżą w sąsiedztwie do najważniejszych w rejonie infrastruktur drogowych. Wiele z nich znajduje się w pobliżu lotniska. Podobnie jak centra Logicor czy SEGRO, którego nieruchomość w Komornikach oferuje prawie 200000 m kw. Magazyny w Poznaniu wyróżnia duża powierzchnia i wysoki standard wykonania — zastosowano w nich wiele użytecznych rozwiązań. Jest to połączenie komfortu i bezpieczeństwa pracy oraz świetnej lokalizacji, w pobliżu najważniejszych szlaków handlowych. Szukasz magazynu do wynajęcia w okolicy Poznania ? Z pewnością znajdziesz obiekt idealny dla Twoich potrzeb. 

Magazyny i hale do wynajęcia w Poznaniu - co wybrać ?

Zadbaliśmy o to, aby w ofercie warehousemarket.pl znalazły się magazyny w Poznaniu, które spełnią oczekiwania różnych typów klientów. Poszukujesz przestronnej hali, która pozwoli składować duże ilości towaru? Park SERGO Logistics w Komornikach ma do zaoferowania 9 budynków o łącznej powierzchni ponad 240 000 m2. Jeżeli Twoim priorytetem jest duża powierzchnia, zwróć uwagę na P3 Poznań – to ponad 160 000 m2 z możliwością dodatkowej rozbudowy. Szukasz magazynu do wynajęcia w Poznaniu blisko centrum miasta? Park GLP Airport Logistics Centre jest oddalony od ni ego jedynie o 12 kilometrów. Dodatkowym atutem obiektu jest bliskie sąsiedztwo do Portu Lotniczego Ławica. Jeszcze bliżej serca Poznania znajdziesz Park 7R City – położony zaledwie 5 kilometrów od centrum. Warto tu też wspomnieć o obiektach, które posiadają możliwość rozbudowy – są to między innymi MLP Poznań I czy P3 Poznań. Każdy z magazynów, który znajdziesz w naszej ofercie, wyposażony jest w nowoczesne instalacje i udogodnienia. Postaw na hale przemysłowe zlokalizowane w pobliżu najważniejszych szlaków handlowych o rozbudowanej infrastrukturze. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami!