miasto, nazwa parku, nazwa operatora

Dolny Śląsk, a szczególnie jego stolica – Wrocław, stanowi atrakcyjne miejsce dla inwestycji magazynowych. To ważny ośrodek nie tylko przemysłowy, logistyczny i handlowy, ale również turystyczny i kulturalny. Warehousemarket.pl oferuje atrakcyjne magazyny we Wrocławiu, położone zarówno w bliższej, jak i dalszej odległości od centrum miasta. O atrakcyjności Dolnego Śląska decyduje przede wszystkim jego sąsiedztwo. Z Wrocławia łatwo jest dostać się do naszych sąsiadów Czechów i Słowaków, a także dalej na Węgry oraz do Rumunii. Dodatkowo, przebiegająca przez Wrocław autostrada A4 umożliwia swobodną i bezproblemową komunikację z Niemcami, a także ze wschodnią częścią naszego kraju. Przez Wrocław przebiega też 6 dróg ponadpowiatowych i 10 linii kolejowych. Oczywiście Wrocław zyskuje na popularności również dzięki modernizacji i rozbudowie trasy S5, która łączy go z Poznaniem. Już dzisiaj można przejechać z jednego do drugiego miasta w nieco ponad 2 godziny. Docelowo ten czas ma się skrócić jeszcze bardziej. 

Nasza oferta obejmuje atracyjne magazyny we Wrocławiu

W obrębie Dolnego Śląska funkcjonują podstrefy czterech Specjalnych Stref Ekonomicznych – Kamiennogórskiej, Legnickiej, Tarnobrzeskiej i Wałbrzyskiej. Na tym terenie oferowane jest obecnie około 3,6 tys. hektarów terenów przeznaczonych pod inwestycje. Największe magazyny Wrocław oferuje w metrażach kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych, co pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet największych firm. Dodatkowo magazyny do wynajęcia we Wrocławiu dostępne są w bardzo korzystnych cenach. Rynek magazynowy na Dolnym Śląsku może być zatem konkurencyjny w stosunku do innych dużych, polskich ośrodków. Na stronie Warehousemarket.pl znajdziesz magazyny do wynajęcia we Wrocławiu dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z obiektami dostępnymi na terenie Wrocławia oraz jego okolic!

Postaw na wynajem magazynów w atrakcyjnych lokalizacjach Wrocławia

W ofercie Warehousemarket.pl znajdziesz bogaty wybór nowoczesnych magazynów na terenie Dolnego Śląska. Nasze magazyny do wynajęcia we Wrocławiu to aż 45 obiektów zlokalizowanych przy największych szklakach handlowych. Wszystkie zostały wyposażone w liczne udogodnienia, tak aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Całodobowa ochrona czy nowoczesny system przeciwpożarowy to gwarancja pracy w bezpiecznych warunkach. Dużą zaletą magazynów we Wrocławiu , oferowanych przez Warehousemarket.pl, jest bliskość komunikacji miejskiej, a także rozbudowane parkingi. Legnica, Mirków lub Pietrzykowice to tylko nieliczne z wielu dostępnych lokalizacji. Zapewniają doskonałe połączenie z największymi węzłami komunikacyjnymi. Podobnie jak magazyny w Bielanach Wrocławskich lub Nowej Wsi Wrocławskiej, które położone są w okolicy lotniska oraz autostrady A4. Zespół parków Panattoni, Prologis czy SERGO to nowatorskie obiekty, które można indywidualnie dopasować pod kątem potrzeb firmy. Wszystkie z naszych magazynów do wynajęcia we Wrocławiu zostały zaprojektowane z podziałem na część produkcyjną oraz biurową. Uniwersalność zapewnia im także przystosowanie zarówno do produkcji lekkiej, jak i potrzeb składowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!