miasto, nazwa parku, nazwa operatora

Warszawa jako stolica Polski oraz główny ośrodek gospodarczy i kulturalny naszego kraju, stanowi bardzo atrakcyjne miejsce dla wszelkich inwestycji magazynowych. Właśnie dlatego region Warszawy podzielony został na dwie strefy, a magazyny proponowane przez Dział Powierzchni Magazynowych Savills są obecne w każdej z nich. Sprawdź magazyny do wynajęcia w Warszawie dostosowane do potrzeb naszych klientów. Pierwsza strefa skupia się w granicach administracyjnych miasta. Natomiast druga strefa obejmuje jego obrzeża. W samej Warszawie obszar magazynowy skoncentrowany jest w byłych dzielnicach przemysłowych, czyli w okolicach Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina (Włochy), a także w dzielnicach Ursus i Białołęka. Z kolei strefa druga obejmuje swoim zasięgiem obszar od 15 do 60 km od centrum miasta. Znajdują się w niej zatem takie lokalizacje jak Błonie, Pruszków, Piaseczno, Janki, Nadarzyn, Sochaczew, Mszczonów oraz Teresin. Przy czym druga strefa stanowi tę, bardziej obszerną.

Magazyn w Warszawie w atrakcyjnej lokalizacji

 O prawidłową komunikację z Warszawą dba natomiast odpowiednio przygotowana infrastruktura drogowa wokół miasta. Przez samą Warszawę przebiega ponad 20 dróg krajowych i powiatowych. Dodatkowo, stolica stanowi węzeł komunikacyjny dla ponad 40 różnych linii kolejowych. Oczywiście nie można zapominać o autostradzie A2, którą można dzisiaj sprawnie i bezproblemowo dojechać z Warszawy aż do Berlina, mijając po drodze Poznań. Z roku na rok rośnie też liczba nowych powierzchni magazynowych, lokowanych w obu strefach. To wszystko sprawia, że magazyny w Warszawie cieszą się dużą popularnością zarówno wśród polskich firm, jak i zagranicznych. Na stronie Warehousemarket.pl znajdą Państwo magazyny do wynajęcia w Warszawie o różnorodnej powierzchni i właściwościach. Zapraszamy do zapoznania się z listą dostępnych obiektów.

Poznaj ofertę magazynów do wynajęcia w stolicy

W zależności od dogodnej dla Ciebie lokalizacji lub preferowanej wielkości obiektu, mamy szeroką ofertę magazynów w Warszawie oraz na obrzeżach miasta. Nasz największy magazyn do wynajęcia w Warszawie to SEGRO Business Park Warsaw – Żerań, który zapewnia prawie 50000m² powierzchni do dowolnego zagospodarowania. Kompleks ten położony jest w sąsiedztwie obwodnicy Warszawy (drogi ekspresowej S8) oraz autostrady A1 i tras wylotowych na południe kraju. Drugi co do wielkości magazyn do wynajęcia w Warszawie to z kolei Prologis Park Warsaw – Żerań oferujący klientom ponad 43700m². Wyróżnia go doskonała lokalizacja – jedynie 10 kilometrów od centrum miasta oraz wygodna komunikacja z Portem Lotniczym im. F. Chopina. Wszystkie magazyny, jakimi dysponujemy, mają doskonałą infrastrukturę oraz realizują najwyższy standard usług. Szukasz wielkopowierzchniowego obiektu do wynajęcia w stolicy? W Warehousemarket.pl znajdziesz magazyn do wynajęcia w Warszawie idealny dla Twoich potrzeb! Większość z oferowanych przez nas obiektów zapewnia parkingi, parkingi TIR, całodobową ochronę, a także monitoring. 

Znajdziemy dla Ciebie najlepszy magazyn w Warszawie

Zadbaliśmy o to, aby w ofercie warehousemarket.pl znalazły się magazyny w Warszawie o rozbudowanej infrastrukturze. Na terenie każdego obiektu zainstalowano liczne nowoczesne systemy, takie jak przeciwpożarowe tryskacze czy klapy dymowe. Udogodnienia, jakie oferuje każdy nasz magazyn w Warszawie, pomogą Ci stworzyć komfortowe i bezpieczne środowisko pracy. Dużą zaletą naszych hal na wynajem jest także możliwość dopasowania poszczególnych elementów do potrzeb najemcy. Magazyny do wynajęcia w Warszawie możesz wykorzystać zarówno do lekkiej produkcji, jak i składowania. Oferujemy również moduły biurowe oraz miejsce na zaplecze socjalne – ich ilość, wielkość i specyfikę dostosujesz do własnych preferencji. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas magazyn do wynajęcia w Warszawie idealnie dopasowany do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa – zarówno do wymagań dużej, jak i mniejszej firmy. Skontaktuj się z jednym z doświadczonych doradców, który odpowie na wszelkie nurtujące Cię pytania. Postaw na nowoczesne magazyny w doskonałej lokalizacji i w atrakcyjnej cenie!