Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top

AZZ zamówił budynek BTS w Radomiu

Firma AZZ Specialty Welding Europe wynajęła od firmy Panattoni 12 820 m kw. w obiekcie produkcyjno-magazynowym w Radomiu. Kompleks w formule BTS powstanie przy ul. Hodowlanej, w pobliżu drogi ekspresowej S7 łączącej Warszawę z Krakowem.

Budowa ma rozpocząć się w trzecim kwartale tego roku, a najemca będzie mógł wprowadzić się do obiektu w marcu 2021.

Część biurowa w budynku zajmie 2 160 m kw. Kompleks będzie dodatkowo doświetlony świetlikami z dachu i pasmami świetlnymi na elewacji. Budynek będzie klimatyzowany – ze stałą temperaturę nie niższą niż 18 C. Współczynnik przenikania ciepła dla ścian i dachu ma być zgodny z normami budowlanymi, które wejdą w życie od 2021 roku. Obiekt ma być certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Very Good.

Budnek będzie wyposażony w wieże spawalnicze mogące obsługiwać elementy o dł. 15 m, w związku z tym na obszarze 2 tys. m kw. wysokość hali zostanie podniesiona do 17 m w świetle. Posadzka zostanie wzmocniona, by przyjąć obciążenie ciężkich maszyn. Dodatkowo wzmocniony zostanie także dach – zarówno ze względu na suwnice, jak i planowaną w przyszłości instalację kolektorów słonecznych.

Notowana na nowojorskiej giełdzie spółka AZZ jest globalnym dostawcą rozwiązań w zakresie galwanizowania metali, usług spawalniczych, a także konserwacji i budowy infrastruktury krytycznej.

Osoba kontaktowa
Kamil Szymański

Kamil Szymański

Head of Industrial Agency
e-mail: kamil.szymanski@savills.pl
tel.: +48 785 504 691

Osoba kontaktowa
Ewa Ciołek

Ewa Ciołek

Consultant
e-mail: ewa.ciolek@savills.pl
tel.: +48 666 363 292