Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top

BekaertDeslee zostaje w SEGRO Business Park Łódź

Belgijski producent poszyć do materacy BekaertDeslee przedłużył umowę najmu powierzchni magazynowej w SEGRO Business Park Łódź. Najemca zajmuje 3,3 tys. m kw. i prowadzi działalność w parku należącym do SEGRO od października 2015 roku. Powierzchnia przeznaczona jest zarówno na cele produkcyjne, jak również biurowo-socjalne. Jest to jedyny odział firmy BekaertDeslee w Polsce.

Grupa Bekaert Textiles została założona w 1892 roku w Belgii jako firma rodzinna specjalizująca się w produkcji tkanin materacowych. Firma obecnie zatrudnia ponad 3,5 tys. osób i działa w 27 lokalizacjach na terenie sześciu kontynentów. Obroty firmy oscylują w granicach 350 mln euro.

SEGRO Business Park Łódź znajduje się około 12 km na wschód od centrum Łodzi i 2 km od wjazdu na autostradę A1. Odległość do S8 prowadzącej do Wrocławia, Drezna i dalej do Monachium to 18 km, a do autostrady A2 (Warszawa-Poznań-Berlin) – 23 km. Park oferuje standardowe powierzchnie magazynowe, jak również magazyn typu small business units, w którym znajdują się mniejsze powierzchnie magazynowe oraz wystawienniczo-biurowe. Na terenie inwestycyjnym o powierzchni 13,5 ha znajduje się też bogata infrastruktura drogowa, w tym szerokie drogi wewnętrzne, place manewrowe oraz parkingi dla pracowników i klientów. Łączna powierzchnia magazynowa parku wynosi około 55 tys. m kw., a moduły mają wielkość od 750 do 2 tys. m kw.

Jesteś zainteresowany wynajęciem magazynu? Dowiedz się więcej o nas i zobacz, dlaczego warto skorzystać z usług profesjonalnego doradcy w procesie najmu powierzchni logistycznej.

Osoba kontaktowa
Kamil Szymański

Kamil Szymański

Head of Industrial Agency
e-mail: kamil.szymanski@savills.pl
tel.: +48 785 504 691

Osoba kontaktowa

Patryk Romanowski

Consultant
e-mail: patryk.romanowski@savills.pl
tel.: +48 606 508 331