Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top

DSV wchodzi do A2 Warsaw Park

Operator logistyczny DSV Solutions wynajął 11 955 mkw. od dewelopera magazynowego Panattoni w kompleksie A2 Warsaw Park w Grodzisku Mazowieckim.  Najemca ma wprowadzić się do budynku w listopadzie, ale zgodnie z umową otrzyma do niego dostęp (tzw. early access) już w lipcu.

Firma planuje wykorzystać wynajmowaną przestrzeń do prowadzenia operacji logistycznych dedykowanych branży odzieżowej. Część magazynowa o powierzchni 11,016 m kw. zostanie dostosowana do indywidualnych potrzeb najemcy związanych z rotacją towarami na krótkich odległościach, procesem przeładunku i składowania. Część socjalno-biurowa zajmie 939 mkw. i będzie również wyposażona w showroom odzieży i akcesoriów.

A2 Warsaw Park składa się z jednego budynku o łącznej powierzchni 103 670 mkw., który jest obecnie wynajęty w około połowie. Znajduje się niecałe 40 km od Lotniska Chopina przy Węźle Grodzisk Mazowiecki na autostradzie A2, łączącej Warszawę z najważniejszymi ośrodkami logistycznymi w Europie Środkowej – Łodzią, Poznaniem oraz Berlinem. Obiekt wyposażony w świetliki dachowe, został wybudowany zgodnie z normami certyfikacji BREEAM na poziomie „Good”.

To nie pierwsza umowa, jaką Panattoni zawarł z tym klientem. W ciągu ostatnich dziesięciu lat amerykański deweloper wybudował dla DSV ponad 200 tys. mkw. powierzchni logistycznej.

Panattoni po raz pierwszy poinformował o budowie A2 Warsaw Park w sierpniu zeszłego roku. Wówczas podpisał umowę na wynajem 30 tys. mkw. pierwszemu najemcy w parku, firmie Raben Logistics Poland. Łącznie z kompleksami logistycznymi Panattoni Park Grodzisk I, II and III a także licznymi BTS-ami Panattoni dysponuje portfolio około 300 tys. mkw. w okolicach Grodziska Mazowieckiego.

Jeśli poszukujesz powierzchni magazynowej na wyjem skontaktuj się z nami.

Osoba kontaktowa
Kamil Szymański

Kamil Szymański

Head of Industrial Agency
e-mail: kamil.szymanski@savills.pl
tel.: +48 785 504 691

Osoba kontaktowa
Ewa Ciołek

Ewa Ciołek

Consultant
e-mail: ewa.ciolek@savills.pl
tel.: +48 666 363 292