Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top

Dystrybutor opon wchodzi do MLP Poznań

Dystrybutor opon i felg Pneuhage Serwis Opon wynajął blisko 6 tys. m kw. w parku logistycznym MLP Poznań. Na cele magazynowe przeznaczonych będzie około 5,7 tys. m kw., a część biurowo-socjalna to 225 m kw. Przekazanie gotowego obiektu planowane jest na styczeń 2021 roku. MLP Poznań składa się z czterech budynków o łącznej powierzchni blisko 49 tys. m kw. Docelowo inwestycja będzie obejmować 90 tys. m kw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej, które powstaną na terenie o powierzchni 19 ha.

Pneuhage Serwis Opon ma siedzibę oraz dział dystrybucji hurtowej w Poznaniu. Sieć Pneuhage Partner System zrzesza warsztaty w całej Polsce. Grupa specjalizuje się w sprzedaży ogumienia, felg stalowych i aluminiowych oraz profesjonalnym doradztwie dla klientów flotowych. Spółka dystrybuuje opony wszystkich renomowanych marek, w tym Bridgestone, Continental, Dunlop, Falken, Firestone, Fulda, Goodyear, Hankook, Michelin, Pirelli, Riken, Tracmax, Uniroyal i Westlake. Firma ma także własną markę opon i felg aluminiowych Platin.

Projekt MLP Poznań znajduje się w miejscowości Koninko, w pobliżu drogi ekspresowej S11 łączącej Poznań z Katowicami. Położony jest około 16 km od centrum Poznania i 4 km od autostrady A2.

MLP Group działa na rynku polskim, niemieckim i rumuńskim w roli dewelopera i zarządcy nieruchomości. Dostarcza wszechstronnych rozwiązań w zakresie optymalizacji powierzchni magazynowo-produkcyjnej wielu międzynarodowym i krajowym przedsiębiorstwom produkcyjnym oraz dystrybucyjnym. Firma zgodnie z przyjętą strategią stale powiększa portfel nieruchomości magazynowych, które posiada na własność.

Osoba kontaktowa
Kamil Szymański

Kamil Szymański

Head of Industrial Agency
e-mail: kamil.szymanski@savills.pl
tel.: +48 785 504 691