Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top

Ekol sprowadza Regattę do Poznania

Operator logistyczny Ekol Poland wynajął 23,5 tys. m kw. w kompleksie Panattoni Park Poznań VII, gdzie będzie świadczyć usługi na rzecz brytyjskiej firmy Regatta, producenta odzieży outdoorowej. Magazyn wspomoże obsługę zarówno sklepów stacjonarnych oraz hurtownię Regatty, jak i kanałów sprzedaży internetowej w Unii Europejskiej, a także w Rosji i w Izraelu.

Pierwsze 11,5 tys. m kw. powierzchni magazynowej Ekol zajmie w lipcu, z kolei w grudniu 1 tys. m kw. powierzchni biurowej. Pozostałe 11 tys. m kw. zostanie przekazane najemcy w lipcu 2021 roku.

Ekol Poland, który rozpoczął działalność w 2015 roku, zatrudnia obecnie 130 pracowników. W 2016 roku operator wynajął pierwszą powierzchnię w kompleksie Panattoni Park Poznań III, a następnie stopniowo zwiększał ją do 9,2 tys. m kw.

Panattoni Park Poznań VII składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni 87 tys. m kw. Kompleks jest certyfikowany ekologicznie w systemie BREEAM na poziomie Good. Park znajduje się 12 km od centrum Poznania i 5 km od autostrady A2. Lokalizacja ta pozwala w trzy godziny dostać się samochodem zarówno do Warszawy, jak i Berlina, a w 30 min do Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Obok parku przebiega też droga ekspresowa S11, łącząca Poznań z Bydgoszczą na północy i Katowicami na południu.

Osoba kontaktowa
Kamil Szymański

Kamil Szymański

Head of Industrial Agency
e-mail: kamil.szymanski@savills.pl
tel.: +48 785 504 691

Osoba kontaktowa
Michał Śniadała

Michał Śniadała

Associate Director
e-mail: michal.sniadala@savills.pl
tel.: +48 502 406 036