Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top

Lognet zostaje u SEGRO w Pruszkowie

Lognet, firma specjalizująca się w obsłudze logistycznej i technicznej firm z sektora telekomunikacyjnego, przedłużyła umowę najmu 3,2 tys. mkw. powierzchni magazynowej w SEGRO Logistics Park Warsaw w Pruszkowie. Firma pozostanie najemcą pruszkowskiego parku przez kolejne trzy lata.

SEGRO Logistics Park Warsaw Pruszków ma ponad 69 tys. mkw. powierzchni produkcyjno-magazynowej. Położenie  niedaleko węzła Pruszków na autostradzie A2 (węzeł Pruszków) oraz drogi krajowej nr 2, łączącej Warszawę i Poznań ułatwia komunikację z centrum Warszawy oraz całym krajem.

SEGRO, spółka o statusie firmy REIT-u, jest notowana na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych w indeksie FTSE 100. Jest właścicielem, zarządcą i deweloperem powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych z portfolio wynoszącym 8,1 mln mkw. powierzchni o wartości 13,3 mld funtów. Firma posiada nieruchomości w Wielkiej Brytanii – w pobliżu Londynu oraz w południowo-zachodniej i środkowej Anglii – a także we Francji, Włoszech, w Niemczech, Polsce, Hiszpanii, Holandii oraz w Czechach.

 

Sprawdzaj aktualne magazyny do wynajęcia w miastach takich jak Warszawa, Łódź, Poznań, Katowice, Sosnowiec, Tychy, Chorzów, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Sosnowiec, Szczecin. Odwiedzaj codziennie stronę warehousemarket.pl i skontaktuj się z naszymi ekspertami, by zaoszczędzisz czas i zoptymalizować koszty najmu powierzchni magazynowej.

Osoba kontaktowa
Kamil Szymański

Kamil Szymański

Head of Industrial Agency
e-mail: kamil.szymanski@savills.pl
tel.: +48 785 504 691

Osoba kontaktowa
Ewa Ciołek

Ewa Ciołek

Consultant
e-mail: ewa.ciolek@savills.pl
tel.: +48 666 363 292