Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Usługi Savills Polska
Magazyn z obsługą logistyczną

Magazyn z obsługą logistyczną

Szukasz rozwiązania, które odciąży Cię w codziennym koordynowaniu procesów magazynowych?
Chcesz skoncentrować się na prowadzeniu biznesu?
Kwestie magazynowo-logistyczne możesz powierzyć doświadczonemu operatorowi logistycznemu.

Taka współpraca niesie ze sobą wiele korzyści:

  • Usprawnienie procesów magazynowych i logistycznych
  • Oszczędność czasu
  • Optymalizacja kosztów
  • Kontrola specjalisty nad procesami
  • Kompleksowa obsługa (m.in. przyjęcia i wydawanie towaru, magazynowanie, monitoring zapasów, kompletacja zamówień, etykietowanie, pakowanie, obsługa reklamacji i zwrotów)

Weryfikujemy indywidualnie każde zapytanie, a następnie dopasowujemy rozwiązanie dostosowane do wymogów. Dostarczamy oferty spełniające kryteria i doradzamy w wyborze najlepszego partnera, mając na uwadze jego doświadczenie i branże, w których się specjalizuje. Naszą zaletą jest znajomość rynku i współpraca z wszystkimi operatorami logistycznymi, co pozwala na dobranie optymalnego dla klienta rozwiązania.

To tylko niektóre z korzyści. W celu uzyskania dodatkowych informacji, skontaktuj się z naszym specjalistą:

Kamil Szymański

Head of Industrial Agency
e-mail: kamil.szymanski@savills.pl
tel.: +48 785 504 691

Maciej Gierak

Maciej Gierak

Business Development Manager
e-mail: maciej.gierak@savills.pl
tel.: +48 509 455 959