Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Region:
Brak wyników
Filtruj wg:
Infrastruktura i standard
Wynajmujący

Magazyny do wynajęcia w Chorzowie

Rynek magazynowy w Chorzowie oferuje obecnie dwa obiekty, ale za to jeden z nich jest bardzo znaczący. Prologis Park Chorzów to aktualnie największy obiekt magazynowy na Śląsku. Zapewnia on najemcom ponad 250 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. W niedalekiej przyszłości z pewnością pojawią się kolejne nowoczesne obiekty, które również powinny zainteresować przedsiębiorców. Dodatkowo, Chorzów charakteryzuje się bardzo dużą gęstością zaludnienia. Jedną z największych w aglomeracji górnośląskiej. To powoduje, że rynek ten zapewnia łatwy dostęp do zasobów ludzkich, a przy okazji do bogatego rynku konsumenckiego. Być może dlatego Chorzów uznawany jest w różnego rodzaju rankingach za najatrakcyjniejsze środowisko inwestycyjne.

W ofercie mamy atrakcyjne magazyny w Chorzowie

Ten region będzie cieszył się jeszcze większą popularnością w momencie ukończenia inwestycji, związanej z budową autostrady A1. Wtedy zyska swobodne połączenie z północą Polski. Aktualnie oferuje wygodny dostęp do autostrady A4, która nie tylko łączy wschód i zachód Polski, ale również stanowi element trasy europejskiej – E40, łączącej Francję z Rosją. Chorzów stanowi też skrzyżowanie różnych dróg krajowych i wojewódzkich. Dodatkowo transport ułatwiony jest za pośrednictwem Międzynarodowego Portu Lotniczego w Katowicach, a także Kanału Gliwickiego. Przy takiej sieci komunikacyjnej magazyn w Chorzowie stanowi atrakcyjny przedmiot inwestycji. Jeżeli poszukujesz magazynu w Chorzowie, zachęcamy do zapoznania się z obiektami dostępnymi na stronie Warehousemarket.pl!

Wyniki wyszukiwania ()
Wybrane filtry ()

Powierzchnia całkowita:251053 M2

Zobacz więcej >