Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Region:
Brak wyników
Filtruj wg:
Infrastruktura i standard
Wynajmujący

Wynajem magazynów w Gądkach

Gądki stanowią część poznańskiego ośrodka magazynowego. Wymienia się je najczęściej obok takich, podpoznańskich miejscowości, jak Żerniki, Tarnowo Podgórne, Swarzędz i Komorniki. Warto jednak zaznaczyć, że magazyny w Gądkach mają wiele atutów, dających im przewagę nad pozostałymi lokalizacjami. Gądki położone są w odległości 15 kilometrów od centrum Poznania. Dzięki trasie S11 można pokonać ten dystans w około 20 minut. Dodatkowym atutem tego miejsca jest fakt, iż Gądki leżą na południe od Poznania, co sprawia, iż mają niemal bezpośrednie połączenie z autostradą A2. Od najbliższego węzła dzieli je jedynie 6 kilometrów i 5 minut jazdy.

Nasza oferta obejmuje magazyny w Gądkach

Dzięki atrakcyjnej lokalizacji rynek magazynowy w Gądkach rośnie w siłę. Ma dużą szansę, aby wyprzedzić swoich podpoznańskich konkurentów. Magazyny w Gądkach obejmują znaczący obszar. Przedsiębiorcy mogą liczyć na hale zajmujące niemalże 100 tysięcy metrów kwadratowych. Nie dziwi zatem duże zainteresowanie inwestorów lokalizacją inwestycji właśnie w tym miejscu. Największą popularnością region ten cieszy się wśród niemieckich firm, które widzą potencjał w polskim rynku. Autostrada A2, znajdująca się w pobliżu Gądek, łączy bowiem Berlin z Poznaniem i Warszawą. Dodatkowo już niedługo magazyny Gądki zyskają świetne połączenie z Wrocławiem – a to za sprawą trwającej inwestycji, związanej z modernizacją i rozbudową trasy S5. Już teraz trasa z Poznania do Wrocławia zajmuje jedyne 2,5 godziny, a w przyszłości będzie jeszcze szybsza. Zapraszamy do poznania dostępnych na Warehousemarket.pl magazynów w Gądkach!

Wyniki wyszukiwania ()
Wybrane filtry ()

Powierzchnia całkowita:94096 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:26646 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:48389 M2

Zobacz więcej >

P3 Poznań

Robakowo

Powierzchnia całkowita:163638 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:70305 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:31381 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:86897 M2

Zobacz więcej >