Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Region:
Brak wyników
Filtruj wg:
Infrastruktura i standard
Wynajmujący

Magazyn na wynajem w Gdyni

Inwestorzy zazwyczaj skupiają się na stolicy Trójmiasta, czyli Gdańsku, zapominając o tym, jak wiele oferuje jego sąsiedztwo. Tymczasem Gdynia jest niezwykle atrakcyjnym miejscem na wszelkiego rodzaju inwestycje magazynowe. W czerwcu 2019 r. wystartowała bowiem inwestycja, realizowana przez firmę Panattoni Europe – lidera w branży magazynowej. Nowy magazyn w Gdyni, noszący nazwę Panattoni Park Tricity North obejmuje 45 tysięcy metrów kwadratowych. Jej wielkość nie jest jednak najważniejszym atutem. Istotne jest to, że obiekt spełnia wymogi certyfikatu BREEAM. Z pewnością ta inwestycja to dobry krok w stronę rozwoju Gdyni jako jednego z bardziej istotnych punktów na magazynowej mapie Polski.

Wynajmij od nas magazyn w Gdyni

Warto zresztą podkreślić, że Trójmiasto jest świetnie skomunikowane, nie tylko z polskimi, ale i zagranicznymi miastami. Dzięki temu magazyn w Gdyni stanowi idealną lokalizację. Drogą lądową można się swobodnie przemieścić na południe Polski po autostradzie A1. Z kolei poprzez autostradę A1 można dostać się na autostradę A2, skąd prosta droga do Berlina, Poznania i Warszawy. Dzięki drodze morskiej Gdynia posiada natomiast nieograniczone możliwości. To połączenie czyni ją atrakcyjną dla przedsiębiorstw powiązanych z Niemcami, Finlandią, Danią, Norwegią, Szwecją i innymi państwami mieszczącymi się w sąsiedztwie basenu Morza Bałtyckiego. Gdynia to istotny ośrodek dla gospodarki i transportu, miejsce z dużym potencjałem, dlatego warto zainwestować w magazyn w Gdyni!

Wyniki wyszukiwania ()
Wybrane filtry ()