Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Region:
Brak wyników
Filtruj wg:
Infrastruktura i standard
Wynajmujący

Magazyny do wynajęcia w Krakowie

Kraków to nie tylko duży ośrodek historyczny, kulturalny i oświatowy, ale również dobra lokalizacja dla rozmaitych inwestycji, dzięki czemu posiada bogatą ofertę powierzchni magazynowych na wynajem. Kraków posiada różne oblicza. Z jednej strony to centrum kultury, nauki i sztuki. Każdego roku do tego miasta przyjeżdżają miliony turystów, zaciekawionych polską historią. Poza tym w Krakowie działa aż 21 szkół wyższych. Natomiast z drugiej strony to drugie pod względem liczby ludności miasto w Polsce i ważny ośrodek gospodarczy, który posiada ogromny potencjał. W rejonie Krakowa funkcjonuje Specjalna Strefa Ekonomiczna – Krakowski Park Technologiczny, która obejmuje mniej więcej 950 hektarów powierzchni.

Postaw na sprawdzone magazyny w Krakowie

W naszej ofercie znajdziesz magazyny w Krakowie, które są częścią tej Strefy. Kraków znajduje się również w dość atrakcyjnym położeniu. Ma bezpośrednie połączenie z autostradą A4, dzięki czemu łatwo się z niego przemieścić zarówno na wschód, jak i zachód Polski. Przez Kraków przebiega też 6 różnych dróg ponadpowiatowych i aż 26 linii kolejowych, przez co ułatwiony staje się transport również w inne rejony Polski. Co ważne, Kraków wykazuje ogromny potencjał, ponieważ na etapie planowania i częściowo w realizacji znajduje się ponad 80 kilometrów nowych dróg. Póki co miasto Kraków oferuje też korzystne ceny czynszów najmu. Magazyny w Krakowie są z pewnością godne polecenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą magazynów w Krakowie na Warehousemarket.pl!

Wyniki wyszukiwania ()
Wybrane filtry ()

Powierzchnia całkowita:180010 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:2200 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:21088 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:15330 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:34500 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:33000 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:0 M2

Zobacz więcej >