Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Region:
Brak wyników
Filtruj wg:
Infrastruktura i standard
Wynajmujący

Legnica - magazyny do wynajęcia w Legnicy

Legnica stanowi stosunkowo młody rynek magazynów na wynajem, dlatego wiele osób nie utożsamia jeszcze miasta z tego typu ośrodkiem. Warto jednak zwrócić na niego uwagę, ponieważ ma całkiem sporo do zaoferowania. W ofercie dostępnej na stronie Warehousemarket.pl znajdziesz magazyn w Legnicy, idealnie odpowiadający Twoim potrzebom.

Szukasz magazynu w Legnicy? Sprawdź naszą ofertę!

Dlaczego warto tu inwestować? Tak naprawdę Legnica pojawiła się na magazynowej mapie Polski dopiero w 2019 roku. Wtedy właśnie pojawił się tam magazyn o nazwie Panattoni Park Legnica – centrum logistyczne, które oferuje powierzchnię ponad 20 tysięcy metrów kwadratowych. Wywołał on jednak duże zainteresowanie wśród przedsiębiorców. A to z uwagi na fakt, iż stanowi on jeden z najnowocześniejszych obiektów magazynowych w Polsce. Deweloper oferuje bowiem dostosowanie hali do wymogów najemcy. Możliwe jest umieszczenie w nim linii kompletacyjnej razem z pełnym okablowaniem strukturalnym i infrastrukturą do instalacji sprężonego powietrza. Dzięki temu obiekt jest idealny dla producentów, działających w przemyśle, branży hydraulicznej i motoryzacyjnej. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w ciągu kilku lat w Legnicy pojawią się nowe, znaczące inwestycje magazynowe. Biorąc pod uwagę jej bliskość Wrocławia, który jest świetnie skomunikowany z resztą Polski oraz stanowi dobrą bazę wypadową do naszych zachodnich i południowych sąsiadów, Legnica posiada ogromny potencjał. Dodatkowo na jej rozwój pracuje inwestycja, związana z modernizacją i przebudową drogi S5, która połączy Wrocław z Poznaniem. Polecamy nowoczesny magazyn w Legnicy!

Wyniki wyszukiwania ()
Wybrane filtry ()

Powierzchnia całkowita:26233 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:0 M2

Zobacz więcej >