Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Region:
Brak wyników
Filtruj wg:
Infrastruktura i standard
Wynajmujący

Magazyny na wynajem w Lublinie

Lublin stanowi największe miasto i jednocześnie stolicę województwa lubelskiego. To jeden z największych ośrodków gospodarczych położonych we wschodniej Polsce. Tamtejszy rynek magazynowy należy do mniejszych, ale intensywnie się rozwijających. Magazyny w Lublinie kuszą inwestorów atrakcyjnymi cenami oraz lokalizacją. W rejonie Lublina działa podstrefa Specjalnej Strefy Ekonomicznej Euro-Park Mielec. Zlokalizowana jest w południowo-wschodniej części miasta w pobliżu obwodnicy Lublina i portu lotniczego. Dzięki temu Lublin oferuje dobrą komunikację z innymi częściami Polski.

Wybierz nasze magazyny w Lublinie!

Transport lądowy możliwy jest za pośrednictwem 7 dróg ponadpowiatowych, które przecinają miasto. Dodatkowo warto wskazać na to, że wciąż prowadzonych jest wiele inwestycji drogowych, które mają ułatwić i usprawnić komunikację w tym regionie. Co więcej, w ciągu najbliższych kilku lat powierzchnia magazynowa znacząco się zwiększy. Należy też podkreślić, że na wschodzie Polski obowiązują znacznie niższe ceny niż na jej zachodzie oraz w województwie mazowieckim. To czyni Lublin jeszcze bardziej atrakcyjnym miejscem dla rozmaitych inwestycji. Biorąc pod uwagę coraz większe zacieśnianie się więzi gospodarczych między Polską a Ukrainą, Lublin z pewnością stanowi dobrą bazę wypadową i świetne połączenie wschodu z zachodem. To region z dużym potencjałem, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą magazynów w Lublinie dostępną na stronie Warehousemarket.pl!

Wyniki wyszukiwania ()
Wybrane filtry ()

MLP Lublin

Lublin

Powierzchnia całkowita:45776 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:70170 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:25283 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:0 M2

Zobacz więcej >