Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Region:
Brak wyników
Filtruj wg:
Infrastruktura i standard
Wynajmujący

Magazyny do wynajęcia w Sosnowcu

Sosnowiec szczyci się tym, iż posiada największy i najnowocześniejszy magazyn w tym rejonie Polski. Obiekt ten nosi nazwę Panattoni BTS Sosnowiec i oferuje powierzchnię 135.000 metrów kwadratowych. Nie jest to jednak jedyny nowoczesny magazyn, który oferuje miasto. Całe województwo śląskie stanowi atrakcyjne miejsce dla inwestycji magazynowych. Pod względem wielkości oferowanych powierzchni zajmuje drugie miejsce w Polsce. Nic dziwnego, że Śląsk przyciąga licznych inwestorów. Miasto Sosnowiec, jak i inne w tym regionie oferują świetne połączenia komunikacyjne. Przez województwo śląskie przebiegają aż dwie autostrady. A4 łączy wschód i zachód Polski. Z kolei A1 na razie oferuje płynne połączenie do Czech, a w przyszłości umożliwi również swobodne przemieszczanie się nad Morze Bałtyckie – do Trójmiasta.

Oferujemy magazyny w Sosnowcu na najwyższym poziomie

Dodatkowo Śląsk nieustannie inwestuje w infrastrukturę drogową. Każdego roku powstają nowe odcinki dróg. Nie można zapominać o połączeniu lotniczym. Terminal cargo zlokalizowany jest w odległości 35 kilometrów od Katowic. Każdy magazyn w Sosnowcu dostępny na Warehousemarket.pl jest naprawdę imponujący. Przedsiębiorcom oferowane są nie tylko nowoczesne i dobrze zaplanowane logistycznie przestrzenie, ale przede wszystkim ogromne obszary, które spełnią nawet najbardziej wyśrubowane wymagania. W drugiej połowie 2019 r. całkowite zasoby magazynowe na Górnym Śląsku osiągnęły pułap 2 657 171 metrów kwadratowych. A te liczby wciąż rosną. Sprawdź jaki magazyn w Sosnowcu najlepiej spełni Twoje oczekiwania!

Wyniki wyszukiwania ()
Wybrane filtry ()

Powierzchnia całkowita:47056 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:99664 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:55977 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:295450 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:11500 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:22431 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:11360 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:33115 M2

Zobacz więcej >