Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Region:
Brak wyników
Filtruj wg:
Infrastruktura i standard
Wynajmujący

Tychy - wynajem magazynów w Tychach

Wiele osób kojarzy Górny Śląsk wyłącznie z Katowicami, ewentualnie również z Gliwicami. Tymczasem jednym z większych ośrodków magazynowych w tym rejonie są również Tychy. Dlaczego stały się tak ważnym punktem Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego? To właśnie w Tychach, a także Gliwicach i Sosnowcu funkcjonuje największa koncentracja powierzchni magazynowych w rejonie Górnego Śląska. Miasto od dłuższego czasu odnotowuje stabilny rozwój. Przez to coraz więcej inwestorów interesuje się tym terenem. Już od pewnego czasu Dział Powierzchni Magazynowych Savills udostępnia przedsiębiorcom ofertę magazynów w Tychach na stronie Warehousemarket.pl. Dodatkowo miasto uzyskało wysokie miejsce w rankingu "Miast Przyszłości", stworzonym przez brytyjski magazyn The Financial Times.

Magazyn w Tychach - poznaj naszą propozycję!

Tychy oferują ogromny potencjał ekonomiczny, a także dobrą komunikację. Warto bowiem zaznaczyć, że z tego miasta łatwo można dostać się na autostradę A4, co oferuje swobodne połączenie zarówno ze wschodnią, jak i zachodnią częścią Polski. Dojazd do Wrocławia zajmuje jedynie 2,5 godziny. Podobnie wygląda droga do Rzeszowa. Z kolei dzięki autostradzie A1, Tychy gwarantują dobrą komunikację z naszymi południowymi sąsiadami – Czechami, a w przyszłości również z Gdańskiem. Ze względu na wskazane wyżej właściwości miasta – atrakcyjną lokalizację i potencjał ekonomiczny – Tychami coraz częściej interesują się inwestorzy z różnych stron świata. Magazyn w Tychach wydaje się świetnym rozwiązaniem dla wielu firm, działających w różnorodnych branżach. Niezależnie od poziomu zapotrzebowania na powierzchnie magazynowe, w tym mieście z pewnością każde przedsiębiorstwo znajdzie odpowiednią przestrzeń dla siebie.

Wyniki wyszukiwania ()
Wybrane filtry ()

Powierzchnia całkowita:90626 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:70300 M2

Zobacz więcej >