Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Region:
Brak wyników
Filtruj wg:
Infrastruktura i standard
Wynajmujący

Magazyn do wynajęcia w Warszawie

Warszawa jako stolica Polski oraz główny ośrodek gospodarczy i kulturalny naszego kraju, stanowi bardzo atrakcyjne miejsce dla wszelkich inwestycji magazynowych. Właśnie dlatego region Warszawy podzielony został na dwie strefy, a magazyny proponowane przez Dział Powierzchni Magazynowych Savills są obecne w każdej z nich. Oferujemy magazyny w Warszawie dostosowane do potrzeb naszych klientów. Pierwsza strefa skupia się w granicach administracyjnych miasta. Natomiast druga strefa obejmuje jego obrzeża. W samej Warszawie obszar magazynowy skoncentrowany jest w byłych dzielnicach przemysłowych, czyli w okolicach Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina (Włochy), a także w dzielnicach Ursus i Białołęka. Z kolei strefa druga obejmuje swoim zasięgiem obszar od 15 do 60 km od centrum miasta. Znajdują się w niej zatem takie lokalizacje jak Błonie, Pruszków, Piaseczno, Janki, Nadarzyn, Sochaczew, Mszczonów oraz Teresin. Przy czym druga strefa stanowi tę, bardziej obszerną.

Magazyn w Warszawie w atrakcyjnej lokalizacji

O prawidłową komunikację z Warszawą dba natomiast odpowiednio przygotowana infrastruktura drogowa wokół miasta. Przez samą Warszawę przebiega ponad 20 dróg krajowych i powiatowych. Dodatkowo, stolica stanowi węzeł komunikacyjny dla ponad 40 różnych linii kolejowych. Oczywiście nie można zapominać o autostradzie A2, którą można dzisiaj sprawnie i bezproblemowo dojechać z Warszawy aż do Berlina, mijając po drodze Poznań. Z roku na rok rośnie też liczba nowych powierzchni magazynowych, lokowanych w obu strefach. To wszystko sprawia, że magazyny w Warszawie cieszą się dużą popularnością zarówno wśród polskich firm, jak i zagranicznych. Na stronie Warehousemarket.pl znajdą Państwo magazyny do wynajęcia w Warszawie o różnorodnej powierzchni i właściwościach. Zapraszamy do zapoznania się z listą dostępnych obiektów.

Wyniki wyszukiwania ()
Wybrane filtry ()

Airport House

Warszawa

Powierzchnia całkowita:8600 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:13750 M2

Zobacz więcej >

City Point

Warszawa

Powierzchnia całkowita:11774 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:37500 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:38338 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:29 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:15500 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:24609 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:19000 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:13957 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:40403 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:25182 M2

Zobacz więcej >

Platan Park

Warszawa

Powierzchnia całkowita:6000 M2

Zobacz więcej >