Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top

Michał Kulig dołącza do Savills

Do działającej na rynku nieruchomości komercyjnych firmy doradczej Savills dołączył Michał Kulig, który zasilił dział powierzchni magazynowych i przemysłowych.

Michał Kulig objął stanowisko starszego konsultanta w dziale powierzchni magazynowych i przemysłowych, w ramach którego będzie doradzał najemcom na Górnym Śląsku oraz w Krakowie i Rzeszowie. Przed dołączeniem do Savills pracował w firmie JLL. Michał ma bogate doświadczenie we współpracy z klientami z branży spożywczej, naftowej i logistycznej oraz bardzo dobrą znajomość rynku w południowo-wschodniej Polsce. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Posiada licencję rzeczoznawcy majątkowego.

Osoba kontaktowa

Michał Kulig

Starszy Konsultant
e-mail: michal.kulig@savills.pl
tel.: +48 507 841 806