Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top

Panattoni ukończył 30 tys. mkw. w Łodzi

Deweloper magazynowy Panattoni w partnerstwie kapitałowym z DH Capital ukończył budowę obiektu przemysłowego Panattoni Appliance Park o powierzchni 30 tys. mkw. w kompleksie logistycznym Central European Logistics Hub w Łodzi. Inwestycja kosztowała około 18 mln euro.

Obiekt przyjmie producentów i poddostawców komponentów działających na potrzeby największej w Europie fabryki zmywarek BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Panattoni ukończył pobliską fabrykę o powierzchni 58,5 tys. mkw. we wrześniu 2019 roku. Dziś jest ona wynajęta w 90 proc i wraz z budynkiem Panattoni Appliance Park tworzy klaster biznesowy.

DH Capital jako prywatny inwestor na rynku nieruchomości komercyjnych inwestuje między innymi w obiekty przemysłowe dedykowane lekkiej produkcji i szeroko pojętemu łańcuchowi dostaw – od inwestycji BTS, przez parki biznesowe, po logistykę miejską. Realizuje przedsięwzięcia typu private equity, nabywa nieruchomości poprzez strategie współinwestycji i współwłasności oraz zarządza aktywami.

Realizacja kompleksu Central European Logistics Hub zbliża się do półmetka. Dotąd wybudowano 370 tys. mkw., a kolejne 40 tys. mkw. jest w realizacji. Wśród dotychczasowych najemców są BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego, Media Expert oraz SMYK. Panattoni Central European Logistics Hub ma mieć w przyszłości 600 tys. mkw. i być największym europejskim kompleksem logistycznym. Znajduje się przy ul. Jędrzejowskiej w Łodzi, tuż przy A1 – jedynej polskiej autostradzie o przebiegu północ-południe. Hub oddalony jest zaledwie 30 km od węzła Łódź Północ, który stanowi skrzyżowanie autostrad A1 i A2.

Osoba kontaktowa
Kamil Szymański

Kamil Szymański

Head of Industrial Agency
e-mail: kamil.szymanski@savills.pl
tel.: +48 785 504 691

Osoba kontaktowa
Aneta Kaszowicz – Pająk

Aneta Kaszowicz-Pająk

Consultant
e-mail: aneta.kaszowicz-pajak@savills.pl
tel.: +48 507 842 014