Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Strona Główna / USŁUGI /  Projekty BTS (build-to-suit)
Array
Projekty BTS (build-to-suit)

Projekty BTS (build-to-suit)

Projekty BTS (build-to-suit), czyli budowane na miarę, to projekty dedykowane dla szczególnie wymagających klientów. Są to projekty niestandardowe, których nie można ulokować w parkach logistycznych ze względu na ich wielkość, lokalizację czy wyposażenie dyktowane charakterem prowadzonej przez klienta działalności i zidentyfikowanymi potrzebami. Dla takich klientów zapewniamy pełne doradztwo, uwzględniając m.in. dostępność zasobów ludzkich, do momentu wybrania docelowego rozwiązania i dopilnowania wszelkich formalności. Zapewniamy weryfikację projektu pod kątem deklarowanych wymagań i możliwości realizacji oraz wyboru inwestora.

Korzyści dla klienta:

  • Wybór doświadczonego i zaufanego dewelopera w ramach przetargu
  • Dostarczenie obiektu dostosowanego do wymogów i w określonym czasie
  • Efektywne zagospodarowanie przestrzeni użytkowej
  • Racjonalne wykorzystanie zaimplementowanych w budynku rozwiązań technicznych

Dostosuj projekt do swoich wymagań dzięki “Build to suit”

Skontaktuj się z naszym doradcą:

Katarzyna Pyś-Fabiańczyk

Industrial Services Hub

e-mail: katarzyna.pys-fabianczyk@savills.pl

tel.: +48 604 169 569