Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Strona Główna / USŁUGI /  Renegocjacje kontraktów
Array
Renegocjacje kontraktów

Renegocjacje kontraktów

Twoja umowa najmu dobiega końca? Zalecamy rozpoczęcie procesu renegocjacji minimum rok przed zakończeniem kontraktu. Renegocjacje mają głównie na celu optymalizację kosztów, ale czasem wiążą się ze zmianą zajmowanego metrażu lub również z relokacją do innej lokalizacji. Naszym celem jest zawsze uzyskanie znacznych oszczędności dla klienta. Reprezentujemy klientów bez względu na branżę i rodzaj prowadzonej działalności, wspierając ich w całym procesie i gwarantując realizację założonego celu.

Korzyści dla klienta

  • Pełen przegląd dostępnych rozwiązań i powierzchni
  • Obniżenie kosztów najmu
  • Optymalizacja najmowanej powierzchni

Zoptymalizuj swoje koszty – wykorzystaj renegocjacje z naszym wsparciem!

Skontaktuj się z naszym doradcą:

Katarzyna Pyś-Fabiańczyk

Industrial Services Hub

e-mail: katarzyna.pys-fabianczyk@savills.pl

tel.: +48 604 169 569