Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top

Ruszyła budowa Panattoni Park Łódź West

Panattoni rozpoczął budowę parku Panattoni Park Łódź West w Konstantynowie Łódzkim. Będzie to jeden budynek o powierzchni 60 tys. mkw. i zarazem pierwszy kompleks budowany przez dewelopera w zachodnich okolicach Łodzi. W pierwszej fazie zaplanowano oddanie 23,7 tys. mkw., z czego blisko 11,2 tys. mkw. zajmie firma działająca w branży artykułów szkolnych i biurowych, która jest pierwszym najemcą w kompleksie.

Firma dysponować będzie powierzchnią 10,3 tys. mkw. na potrzeby magazynowe oraz 886 mkw. na biura. W obiekcie przedsiębiorstwo otworzy swój magazyn centralny, a zarazem centrum dystrybucyjne na Polskę. Składowane w nim będą artykuły szkolne i przedszkolne, których dystrybucja rozpocznie się na przełomie III i IV kwartału, kiedy deweloper ukończy pierwszą fazę inwestycji.

Panattoni Park Łódź West znajduje się w sąsiedztwie Zachodniej Obwodnicy Łodzi, która obecnie jest w budowie. Połączy ona drogę ekspresową S8 – biegnącą z Dolnego Śląska do Białegostoku – oraz autostradę A2, łączącą Łódź z Warszawą, Poznaniem i Berlinem. Ponadto park położony jest niecałe 10 km od centrum Łodzi i 8 km od międzynarodowego lotniska Reymonta. Panattoni Park Łódź West jest realizowany zgodnie z certyfikacją BREEAM na poziomie „Very Good”. Nowoczesna elewacja, która zostanie wykonana zgodnie z realizowaną przed dewelopera proekologiczną koncepcją „Go Earthwise with Panattoni”, zapewniać ma zwiększony dostęp do światła dziennego.

Osoba kontaktowa
Kamil Szymański

Kamil Szymański

Head of Industrial Agency
e-mail: kamil.szymanski@savills.pl
tel.: +48 785 504 691