Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top

Sklep internetowy z dodatkową powierzchnią w MLP Poznań

Łazienkaplus.pl, internetowy sklep z wyposażeniem łazienek, wynajął prawie 4 tys. mkw. dodatkowej powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Poznań. Tym samym firma, która jest najemcą parku od 2017 roku, zwiększyła powierzchnię do około 9 tys. mkw. Przekazanie klientowi gotowego obiektu planowane jest na pierwszy kwartał 2021 roku.

Sklep Łazienkaplus.pl działa na polskim rynku online od ponad 13 lat i jest dystrybutorem i sprzedawcą wielu uznanych marek. Firma zdecydowała się na ekspansję z uwagi na rosnącą sprzedaż i pozycję sklepu na rynku.

Centrum logistyczne MLP Poznań zlokalizowane jest w miejscowości Koninko, w pobliżu drogi ekspresowej S11 łączącej Poznań z Katowicami. Park znajduje się ok. 16 km od centrum Poznania i 4 km od autostrady A2. Projekt MLP Poznań docelowo będzie miał ok. 90 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej.

MLP Group działa na rynku polskim, niemieckim, austriackim i rumuńskim. Zgodnie ze strategią „build & hold” MLP Group po zakończeniu budowy parków logistycznych zatrzymuje je w swoim portfelu. W pierwszym półroczu 2020 roku firma oddała do użytkowania obiekty o łącznej powierzchni około 100 tys. mkw. w parkach: MLP Pruszków II (45,5 tys. mkw.), MLP Wrocław (21,4 tys. mkw.), MLP Gliwice (8,8 tys. mkw.), MLP Poznań West (11,7 tys. mkw.) i MLP Bucharest (10,5 tys. mkw.). Łączna powierzchnia wynajęta w parkach MLP (uwzględniająca także projekty w trakcie budowy i w planach) wzrosła do 744 tys. mkw., a łączny potencjał zabudowy na posiadanych gruntach wynosi obecnie blisko 1,3 mln mkw.

Osoba kontaktowa
Kamil Szymański

Kamil Szymański

Head of Industrial Agency
e-mail: kamil.szymanski@savills.pl
tel.: +48 785 504 691