Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Strona Główna / USŁUGI /  Sprzedaż nieruchomości
Array
Sprzedaż nieruchomości

Sprzedaż nieruchomości

Chcesz sprzedać halę magazynową, produkcyjną lub grunt inwestycyjny? Gwarantujemy sukces poparty dogłębną wiedzą o rynku i indywidualnie opracowaną strategią działania. Obsługujemy całość procesu zaczynając od analizy nieruchomości i opracowania strategii, poprzez przygotowanie niezbędnej dokumentacji i wycenę kończąc na aspektach marketingowych, docierając do szerokiego grona potencjalnych nabywców i nadzorze nad samą transakcją. Ten proces jest długotrwały i wymaga zaangażowania po obydwu stronach, klienta i firmy doradczej jednakże dbamy, aby był ona jak najmniej uciążliwa i zakończyła się pomyślnie dla interesu klienta.

Zapewniamy:

  • Wsparcie eksperta na każdym etapie procesu
  • Dostarczenie niezbędnej dokumentacji i raportów
  • Przygotowanie dedykowanej strategii
  • Nadzór nad przebiegiem procesu i realizację założonych celów klienta

Zdobądź kompleksowe wsparcie w sprzedaży nieruchomości

Skontaktuj się z naszymi doradcami:


John Palmer

Industrial Services Hub

e-mail: john.palmer@savills.pl

tel.: +48 501 203 821