26 września 2022
Uniq Logistic dobiera 20 tys. m kw. w parkach MLP
Polska firma logistyczna Uniq Logistic podpisała umowy najmu na około 20,5 tys. m kw. w dwóch parkach należących do MLP Group.
W MLP Pruszków firma wynajęła 6,5 tys. m kw., w tym 145 m kw. powierzchni biurowej, a w MLP Łódź 13,9 tys. m kw. powierzchni magazynowej. Obiekty zostaną dopasowane do indywidualnych potrzeb najemcy i poddane procesowi certyfikacji ekologicznej w systemie BREEAM. Przekazanie powierzchni nastąpić ma w styczniu przyszłego roku.
Uniq Logistic jest najemcą parków MLP od 2020 roku. Poprzez dwie najnowsze umowy najmu firma zwiększyła łączną powierzchnię zajmowaną w parkach MLP Pruszków II i MLP Łódź do 44 tys. m kw.
Uniq Logistic rozpoczęla działalność w 2008. Obecnie posiada w Polsce siedem oddziałów.
Docelowa powierzchnia najmu MLP Pruszków II wynosi 393 tys. m kw. Park znajduje się około 25 km na zachód od centrum Warszawy i 5 km od Pruszkowa. Położony jest między drogą lokalną numer 760 a odcinkiem autostrady A2. Obiekt posiada liczne połączenia komunikacyjne zarówno z centrum Warszawy, jak i z ważnymi arteriami, które łącza stolicę z innymi miastami.
Park MLP Łódź oferuje 83,1 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej. Centrum powstaje we wschodniej części Łodzi, w dzielnicy Widzew, 4 km od autostrady A1, łączącej Łódź z Trójmiastem oraz ok. 20 km od autostrady A2, która prowadzi do Warszawy, Poznania i Berlina.
Szukasz magazynu w rejonie Pruszkowa lub Łodzi? Dobrze trafiłeś – chętnie pomożemy! Zapraszamy do kontaktu malowego telefonicznego z naszymi doradcami!