Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top

Zamów mapę

„Mapa powierzchni magazynowych i przemysłowych w Polsce” przygotowana przez Savills to najnowsze i najbardziej aktualne opracowanie na rynku, przedstawiające najważniejsze lokalizacje obiektów magazynowo-przemysłowych w naszym kraju. Publikacja prezentuje ponad 300 parków logistycznych w podziale na 12 regionów. Każdy rozdział zawiera charakterystykę regionu oraz kluczowe dane z nim związane, takie jak stopa bezrobocia czy też średni poziom wynagrodzenia. Opracowanie zostało przygotowane w wersji polskiej i angielskiej, zatem może stanowić kompendium wiedzy zarówno dla firm prowadzących działalność w Polsce, jak również dla inwestorów zagranicznych. Dodatkowo, podręczna książkowa forma opracowania ułatwia przeglądanie, a szczegółowe dane o poszczególnych regionach dają możliwość analizy wybranych lokalizacji.

Mapa jest dostępna zarówno w wersji elektronicznej jak i drukowanej.

W celu zgłoszenia chęci otrzymania drukowanego egzemplarza Mapy, mogą Państwo również wysłać wiadomość na adres: warehousemarket.admin@savills.pl .