Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Region:
Brak wyników
Filtruj wg:
Infrastruktura i standard
Wynajmujący

Magazyny do wynajęcia w Gdańsku

Położenie Trójmiasta umożliwia inwestorom dodatkowy sposób przewożenia towarów – drogą morską. To z kolei czyni go wyjątkowym ośrodkiem na magazynowej mapie Polski. Na stronie Warehousemarket.pl znajdziecie magazyny na wynajem również w tej lokalizacji. Proponujemy nowoczesne magazyny w Gdańsku, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym inwestorom. Czy warto postawić na magazyn w Gdańsku? Całe województwo pomorskie zajmuje dopiero siódme miejsce w Polsce pod względem wysokości regionalnego PKB. Tego ośrodka nie można jednak pomijać i go lekceważyć, ponieważ ma wiele do zaoferowania. Gdańsk stanowi nie tylko centrum całej aglomeracji Trójmiasta, ale również jego stolicę. W jego obrębie oraz okolicach funkcjonuje Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, która oferuje inwestorom wiele korzyści. Strefa ta stawia przede wszystkim na rozwój nowych technologii, ale nie jest to jej jedyne pole działania. Na szczególną uwagę zasługuje projekt stoczniowy o nazwie Gdański Park Naukowo-Technologiczny.

Magazyn w Gdańsku w najlepszej lokalizacji

Wynajęcie magazynu w Gdańsku sprzyja zatem wielu branżom, również tym, związanym z nowymi technologiami. Całe Trójmiasto ma do zaoferowania ponad 700 hektarów powierzchni inwestycyjnych. Magazyny w Gdańsku mogą być bardzo atrakcyjne dla inwestorów, ponieważ położone są w dobrym punkcie kraju. Gdańsk ma swobodny dostęp do autostrady A1, która łączy Trójmiasto z Łodzią i z Polską Centralną. Z kolei stamtąd łatwo przemieścić się na wschód i zachód Polski, dzięki autostradzie A4. Wielkie możliwości oferuje droga morska. Dzięki niej Gdańsk przyciąga nie tylko krajowych, ale i zagranicznych inwestorów – z Finlandii, Szwecji, Norwegii, Danii, Niemiec i wielu innych krajów europejskich. Zapraszamy do zapoznania się z obiektami dostępnymi w lokalizacji Gdańsk na Warehousemarket.pl

Wyniki wyszukiwania ()
Wybrane filtry ()

Tristar Gdańsk

Pruszcz Gdański

Powierzchnia całkowita:28910 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:63783 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:125200 M2

Zobacz więcej >

Mapletree Park Gdańsk

Gdańsk-Kokoszki

Powierzchnia całkowita:90854 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:16433 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:42003 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:0 M2

Zobacz więcej >