Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Region:
Brak wyników
Filtruj wg:
Infrastruktura i standard
Wynajmujący

Magazyny na wynajem w Katowicach

Katowice, chociaż są stolicą Górnego Śląska, nie stanowią największego ośrodka magazynowego na tym terenie. Dużo większą koncentrację powierzchni magazynowych można zaobserwować w okolicy Gliwic, Sosnowca oraz Tych. Niewątpliwie jednak Katowice mają wiele do zaoferowania. Specjaliści z Działu Powierzchni Magazynowych Savills już dawno zauważyli potencjał tego miasta, dlatego na stronie Warehousmarket.pl znajdziecie ofertę nowoczesnych i funkcjonalnych magazynów w Katowicach. Dlaczego warto zainwestować w magazyn w Katowicach? Województwo śląskie zajmuje obecnie drugie miejsce w Polsce pod względem wysokości regionalnego PKB. To czyni go jednym z największych ośrodków gospodarczych w Polsce. Samo miasto Katowice istotne jest nie tylko pod kątem gospodarczym, ale również społeczno-kulturalnym. To jeden z ważniejszych ośrodków akademickich w Polsce. Zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim uczelnie techniczne. Dodatkowo w obrębie Katowic (i nie tylko) funkcjonuje Specjalna Strefa Ekonomiczna, obejmująca powierzchnię około 3,6 tysięcy hektarów. Co ciekawe, w 2017 roku uznano ją (już po raz kolejny) za najlepszą sferę inwestycji w Europie.

Magazyn w Katowicach? Sprawdź ofertę warehousemarket.pl!

Katowice są atrakcyjne przede wszystkim ze względu na swoje położenie. Przez województwo śląskie przebiegają bowiem aż dwie główne polskie autostrady (A1 i A4) oraz trzy drogi ekspresowe i kilka innych dróg krajowych. W konsekwencji łatwo jest się przemieścić z Katowic praktycznie w każde miejsce w Polsce. Poza tym, infrastruktura drogowa ciągle się rozwija, stąd szansa, że w kolejnych latach Katowice zainteresują jeszcze więcej inwestorów. Magazyny w Katowicach oferują nowoczesne, świetnie zorganizowane przestrzenie. Dodatkowo magazyn w Katowicach można wynająć w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do obejrzenia obiektów dostępnych w tej lokalizacji!

Wyniki wyszukiwania ()
Wybrane filtry ()