Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Region:
Brak wyników
Filtruj wg:
Infrastruktura i standard
Wynajmujący

Magazyny do wynajęcia w Szczecinie

Szczecin, w ocenie wielu specjalistów w dziedzinie ekonomii ma wciąż nieodkryty potencjał. Brak połączenia z polskimi autostradami nie przeszkadza mu bowiem w stabilnym rozwoju. Właśnie dlatego Dział Powierzchni Magazynowych Savills dołączył go do swojej oferty, dzięki czemu możemy zaproponować atrakcyjne i funkcjonalne magazyny w Szczecinie. Dlaczego warto na nie postawić? Szczecin to stolica województwa zachodniopomorskiego. Położony jest tuż przy granicy polsko-niemieckiej. Poza tym, Szczecin i Świnoujście tworzą jeden z największych nad Morzem Bałtyckim zespołów portowych. Ta możliwość transportu morskiego czyni go ośrodkiem o gigantycznym potencjale. Dodatkowo, w okolicy Szczecina funkcjonują już podstrefy trzech specjalnych stref ekonomicznych – Pomorskiej, Kostrzyńsko-Słubickiej oraz Euro-Parku Mielec. Oferują one duży obszar pod różnego rodzaju inwestycje.

Poznaj nasze magazyny w Szczecinie!

Należy też podkreślić, że Szczecin w ostatnich latach wiele zyskał na znaczeniu m.in. za sprawą modernizacji trasy S3. Połączyła ona miasto z autostradą A2, dzięki czemu Szczecin oferuje dobre połączenie z Poznaniem. Dodatkowo Szczecin ma dostęp do niewielkiej autostrady A6, która stanowi przedłużenie niemieckiej autostrady 11. W konsekwencji gwarantuje bezproblemowe i sprawne połączenie z Berlinem. Szczecin oferuje niższe ceny najmu niż pozostałe, duże rynki magazynowe w Polsce. Dzięki temu stanowi godny uwagi punkt na polskiej mapie magazynowej. Magazyny w Szczecinie to dobra inwestycja w przyszłość!

Wyniki wyszukiwania ()
Wybrane filtry ()

Powierzchnia całkowita:55725 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:0 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:180871 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:69248 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:101960 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:11310 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:0 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:3750 M2

Zobacz więcej >