Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top

Panattoni buduje centrum dystrybucyjne w Ostródzie

Panattoni poinformował o rozpoczęciu budowy budynku magazynowo-dystrybucyjnego dla producenta i eksportera mięsa. Obiekt typu BTS o powierzchni ponad 10 tys. m kw. powstaje na działce o powierzchni 2,7 ha we wsi Tyrowo pod Ostródą w województwie warmińsko-mazurskim. W budynku oprócz części magazynowej znajdzie się 330 m kw. przeznaczonych na pomieszczenia socjalno-biurowe. Ponad 4,5 tys. m kw. zajmą trzy chłodnie, w których temperatura może się wahać w przedziale od 0 do +6 stopni C. Będzie je obsługiwać 8 doków z domkami przeładunkowymi. Na kolejnych 2,5 tys. m kw. hali utworzona zostanie mroźnia z temperaturą kontrolowaną na poziomie -22 stopni C. Blisko 2 tys. m kw. przeznaczono na magazyn suchy. Oddanie obiektu do użytku zaplanowano na pierwszy kwartał 2021 roku.

Centrum znajdzie się w pobliżu autostrady S7 (Warszawa-Gdańsk) z dogodnym dojazdem do portu morskiego w Trójmieście. Deweloper dotychczas wybudował prawie 3 mln m kw. powierzchni typu BTS, a kolejne obiekty są w realizacji. Dotąd powstały budynki dla takich firm, jak Amazon, BSH, DSV, DPD, Flextronics, GE, H&M, Kellogs, K-flex, Knauff Industries, Leroy Merlin, Bombardier, Pilkington, Recticel Komfort Snu, Faurecia, Sauer Danfoss czy Hydroline. Realizacje obejmują zarówno powierzchnie produkcyjne, jak i duże centra dystrybucyjne, dostosowane do potrzeb branży e-commerce.

Jeśli poszukujesz powierzchni magazynowej na wyjem skontaktuj się z nami.

Osoba kontaktowa
Kamil Szymański

Kamil Szymański

Head of Industrial Agency
e-mail: kamil.szymanski@savills.pl
tel.: +48 785 504 691