Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Region:
Brak wyników
Filtruj wg:
Infrastruktura i standard
Wynajmujący

Magazyny do wynajęcia w Poznaniu

Wielkopolska od dawna stanowi jedną z najbardziej atrakcyjnych przestrzeni magazynowych – nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Wiele czynników powoduje, że może cieszyć się tym mianem. Specjaliści z Działu Powierzchni Magazynowych Savills już dawno temu zauważyli potencjał tego regionu, dlatego chętnie oferują swoim Klientom magazyny w Poznaniu. Wielkopolska to silny gracz na rynku inwestycji magazynowych. Swoją wysoką pozycję zawdzięcza między innymi rozbudowanej sieci dróg. Poznań, czyli stolica regionu, leży w idealnym miejscu, bo przy autostradzie A2, a dodatkowo w połowie drogi pomiędzy europejskimi stolicami – Berlinem i Warszawą. Dodatkowo od dłuższego czasu prowadzona jest inwestycja, mająca powiększyć i zmodernizować trasę S5, łączącą Poznań z Wrocławiem. Dzięki temu, magazyny w Poznaniu będą cieszyły się wkrótce jeszcze większym zainteresowaniem inwestorów.

Oferujemy najlepsze magazyny w Poznaniu

Już dzisiaj czas przejazdu pomiędzy tymi miastami oscyluje w granicach 2,5 godziny. Poznań przyciąga nie tylko polskie firmy, ale i międzynarodowe koncerny. Zachęca przede wszystkim dobrą infrastrukturą, a także korzystnymi cenami (niski jest zarówno czynsz, jak i koszty pracy) – dużo niższymi niż na zachodzie Europy. W okolicach Poznania można z powodzeniem znaleźć powierzchnie magazynowe, sięgające nawet ponad 100000 metrów kwadratowych powierzchni. Wielkopolska oferuje nowoczesne magazyny – zarówno w Poznaniu, jak i również w innych częściach województwa wielkopolskiego. Zachęcamy do zapoznania się z obiektami dostępnymi na stronie Warehousemarket.pl!

Wyniki wyszukiwania ()
Wybrane filtry ()

Logicor Poznań IV

Niepruszewo

Powierzchnia całkowita:45406 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:94096 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:26646 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:48389 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:8507 M2

Zobacz więcej >

P3 Poznań

Robakowo

Powierzchnia całkowita:163638 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:35519 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:70305 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:76688 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:63680 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:31381 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:86897 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:84732 M2

Zobacz więcej >