Szukasz magazynu
na wynajem?

Znajdziemy go dla Ciebie!

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Savills Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 22, 00-133 Warszawa.
Podane przez Ciebie dane będą przetwarzane w celach marketingowych polegających na otrzymywaniu ofert dotyczących wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz informacji na temat usług i działalności Savills, za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji, tj. numeru telefonu lub adresu poczty elektronicznej.

Podstawą przetwarzania Twoich danych w tym celu jest zgoda wyrażona przez Ciebie poprzez ich udostępnienie i przesłanie do Savills za pośrednictwem formularza. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, jednakże podanie imienia i nazwiska oraz adresu poczty elektronicznej lub numeru telefonu jest niezbędne, abyśmy mogli kontaktować się z Tobą za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji.

Top
Region:
Brak wyników
Filtruj wg:
Infrastruktura i standard
Wynajmujący

Magazyny do wynajęcia we Wrocławiu

Dolny Śląsk, a szczególnie jego stolica – Wrocław, stanowi atrakcyjne miejsce dla inwestycji magazynowych. To ważny ośrodek nie tylko przemysłowy, logistyczny i handlowy, ale również turystyczny i kulturalny. Warehousemarket.pl oferuje atrakcyjne magazyny we Wrocławiu, położone zarówno w bliższej, jak i dalszej odległości od centrum miasta. O atrakcyjności Dolnego Śląska decyduje przede wszystkim jego sąsiedztwo. Z Wrocławia łatwo jest dostać się do naszych sąsiadów Czechów i Słowaków, a także dalej na Węgry oraz do Rumunii. Dodatkowo, przebiegająca przez Wrocław autostrada A4 umożliwia swobodną i bezproblemową komunikację z Niemcami, a także ze wschodnią częścią naszego kraju. Przez Wrocław przebiega też 6 dróg ponadpowiatowych i 10 linii kolejowych. Oczywiście Wrocław zyskuje na popularności również dzięki modernizacji i rozbudowie trasy S5, która łączy go z Poznaniem. Już dzisiaj można przejechać z jednego do drugiego miasta w nieco ponad 2 godziny. Docelowo ten czas ma się skrócić jeszcze bardziej.

Nasza oferta obejmuje atrakcyjne magazyny we Wrocławiu

W obrębie Dolnego Śląska funkcjonują podstrefy czterech Specjalnych Stref Ekonomicznych – Kamiennogórskiej, Legnickiej, Tarnobrzeskiej i Wałbrzyskiej. Na tym terenie oferowane jest obecnie około 3,6 tys. hektarów terenów przeznaczonych pod inwestycje. Największe magazyny Wrocław oferuje w metrażach kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych, co pozwala na zaspokojenie potrzeb nawet największych firm. Dodatkowo magazyny do wynajęcia we Wrocławiu dostępne są w bardzo korzystnych cenach. Rynek magazynowy na Dolnym Śląsku może być zatem konkurencyjny w stosunku do innych dużych, polskich ośrodków. Na stronie Warehousemarket.pl znajdziesz magazyny do wynajęcia we Wrocławiu dostosowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z obiektami dostępnymi na terenie Wrocławia oraz jego okolic!

Wyniki wyszukiwania ()
Wybrane filtry ()

Powierzchnia całkowita:46177 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:15300 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:0 M2

Zobacz więcej >

Hillwood Wrocław Bielany

Bielany Wrocławskie

Powierzchnia całkowita:27540 M2

Zobacz więcej >

Mapletree Park Wrocław I

Wojkowice - Żórawina

Powierzchnia całkowita:86398 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:50600 M2

Zobacz więcej >

MLP Wrocław

Mirków

Powierzchnia całkowita:8700 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:60598 M2

Zobacz więcej >

Panattoni Park Wrocław III

Bielany Wrocławskie

Powierzchnia całkowita:86639 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:41683 M2

Zobacz więcej >

Powierzchnia całkowita:25443 M2

Zobacz więcej >

Panattoni Park Wrocław VII

Bielany Wrocławskie

Powierzchnia całkowita:62753 M2

Zobacz więcej >

Prologis Park Wrocław

Bielany Wrocławskie, Kobierzyce

Powierzchnia całkowita:168405 M2

Zobacz więcej >